• تاریخ: اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸-۱:۲۶
  • شناسه خبر: 74063

فضای خدمت رسانی به مردم نقش موثری در مقابله با جنگ روانی دشمن دارد

رییس بسیج سازندگی میناب گفت: امروز مهمترین عرصه ای که بسیج سازندگی می تواند در آن نقش ایفا کند، فضای خدمت رسانی به مردم است که نقش موثری در مقابله با جنگ روانی دشمن دارد. ...

به گزارش میناب جنوب،احمدرنجبر زاده کلیبی رییس بسیج سازندگی شهرستان میناب در گفتگویی اظهار کرد:درسال های اخیر، سازندگی کشور به یکی از ماموریت های مهم بسیج تبدیل شده و این نیروی مقتدر با استفاده از پشتوانه مردمی خود، آبادانی هرچه بیشتر ایران را هدف گذاری کرده است.

وی اضافه کرد: بسیج سازندگی نیرویی برآمده از دل مردم است که در هر موقعیتی متناسب با شرایط پیش آمده، برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی وارد صحنه می شود و تمام توان خود را برای انجام صحیح ماموریت خود به کار می گیرد.

رنجبرزاده *کلیبی* از حضور جهادگران بسیجی شهرستان میناب و برگزاری ویزیت رایکان قند و فشار خون  در میعادگاه نماز جمعه به مناسبت هفته بسیج سازندگی خبرداد و تاکید کرد: نیروی مردمی بسیج سازندگی در تمام طول سال، خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی را هدف نهایی خود می داند و در این مسیر از همه توانش استفاده می کند.

وی با بیان این که بسیجیان جهادگر مینابی آماده اند هرجا که لازم باشد حضور پیدا کنند، گفت: با تشکیل گروهان جهادی در میناب طی آینده نزدیک در جهت محرومیت زدایی و مقابله با آسیب های اجتماعی در داخل و خارج از استان به کمک دولت آمده و هرجایی که نیاز به حضور بسیج است این نیروی مردمی حاضر می باشد.

رنجبرزاده با اشاره به این که هفته بسیج سازندگی فرصت خوبی برای نگاه عمیق به جایگاه و نقش این نیروی مردمی در پیشرفت کشور است، افزود: امروز مهمترین عرصه ای که بسیج سازندگی می تواند در آن نقش ایفا کند، فضای خدمت رسانی به مردم است که نقش موثری در مقابله با جنگ روانی دشمن دارد.

رییس بسیج سازندگی میناب گفت: گفت: مهم این است که برای دفاع از کشور و سازندگی آن تلاش کنیم و هر کسی در این مسیر گام بردارد بسیجی نام دارد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: