• تاریخ: خرداد ۲۸, ۱۳۹۷-۱۷:۴۸
  • شناسه خبر: 71356

مدیرکل زندان ها و اقدامات امنیتی هرمزگان گفت:

فضای زندان ها در کمال امنیت به فضایی تربیتی تبدیل شده است

مدیرکل زندان ها و اقدامات امنیتی هرمزگان گفت: فضای زندان ها در کمال امنیت به فضایی تربیتی تبدیل شده و تلاش مجموعه معطوف تغییر افکار و رفتارهای مجرمانه و در نهایت اصلاح و تربیت و بازگشت سعادتمندانه مددجویان به کانون گرم خانواده است. ...

به گزارش میناب جنوب،علی استادی مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان هرمزگان امروز دوشنبه در بازدید از زندان میناب، طی نشستی با حضور کارکنان این مجموعه ابتدا رئیس زندان میناب ارتباط مستقیم و چهره به چهره مسئولان با مجموعه تحت امر و کارکنان آن را عاملی موثر و مطلوب در تصمیم گیری ها دانست و گفت:نگاه مدیرکل زندان های استان در این حوزه ستودنی است.
مسعود عسکری در ادامه به ذکر فعالیت های صورت گرفته طی ماه رمضان در زندان میناب پرداخت و گفت:در ماه رمضان کلاس های متنوع فرهنگی، جز خوانی قرآن کریم ویژه مددجویان و سربازان وظیفه، کلاس های آشنایی با علوم قرآنی، عوارض استفاده از مواد مخدر، سلاح شناسی و آسیب های فضای مجازی ویژه کارکنان وظیفه و رسمی در این مجموعه برگزار شد.
مدیرکل زندان ها و اقدامات امنیتی هرمزگان نیز با تقدیر از تلاش ها و زحمات و پرسنل زندان طی سال ها کار و و خدمت، هدف از سرکشی از زندان ها و دیدار با مددجویان و کارکنان را شنیدن مسایل و مشکلات از زبان زندانیان و کارکنان ذکر کرد و با تاکید بر توجه به فعالیت های فرهنگی در زندان ها، گفت:زندانبانی با وجود این که حرفه ای سخت است ولی شرافتمندانه و عاقبت دار است.
علی استادی با بیان این که اخلاق مداری در خدمت به جامعه هدف بسیار مهم است، به ذکر حدیثی از امام سوم شیعیان پرداخت و اظهار داشت:خداوند تبارک و تعالی هر کس را که دوست داشته باشد، مردم را محتاج او قرار می دهد.
وی افزود:بی شک کارکنان زندان ها و فعالان در بخش های مختلف مجموعه زندان ها مشمول رحمت الهی هستند.
استادی همچنین با بیان این مطلب که حفظ امنیت و ایجاد امنیت برای جامعه اصلی ترین وظیفه سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی است، افزود:فعالیت های فرهنگی و تربیتی نیز در دستیابی به اهداف والای سازمانی با جدیت تمام دنبال می شود.
مدیرکل زندان های هرمزگان ضمن قدردانی از خدمات کارکنان وظیفه و کادر، اظهار داشت:با تلاش پرسنل خدوم، فضای زندان ها در کمال امنیت به فضایی تربیتی تبدیل شده و علی رغم سختی هایی که وجود دارد تمام سعی و تلاش مجموعه معطوف تغییر افکار و رفتارهای مجرمانه و در نهایت اصلاح و تربیت و بازگشت سعادتمندانه مددجویان به کانون گرم خانواده است.
در این بازدید که از قسمت‌های مختلف زندان نظیر پوسته داخلی، واحد اداری، آشپزخانه، تاسیسات، آسایشگاه پرسنل وظیفه و واحد نیمه بازی صورت گرفت همراهان در جریان برنامه‌های فرهنگی وتربیتی مددجویان قرار گرفتند و تعدادی از زندانیان نیز مشکلات و درخواست‌های خود را با مدیرکل زندان های استان مطرح کردند.
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: