• تاریخ: آذر ۲۰, ۱۳۹۶-۱۰:۲۲
  • شناسه خبر: 67879

فعالیت بسیجیان جهادگر میناب در روستای زرده کرمانشاه+تصاویر

فرمانده سپاه میناب از فعالیت گروه جهادی بسیجیان این شهرستان در روستای زرده از توابع شهرستان دالاهو کرمانشاه خبرداد. ...

طالب احمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در گفتگو با  خبرنگار اعزامی میناب جنوب  به منطقه زلزله زده کرمانشاه پیرامون وضعیت خدمات رسانی این گروه جهادی به مردم زلزله زده افزود: زیر سازی جهت اسکان کانکس باهمت گروه جهادی بسیجیان سپاه میناب شروع شده که ان شاءالله در سریع ترین وقت کانکس ها در آن مکان نصب و تحویل مردم داده شود.

فرمانده سپاه میناب با اشاره به وضعیت بهداشت و درمان مردم زلزله زده کرمانشاه گفت: کانکس ها به حالت پانل دار بوده و مانع نفوذ سرما به داخل کانکس ها می شود و همچنین در بحث بهداشت و درمان یک پزشک و دوپرستار جهت ویزیت رایگان به همراه دارو و انجام مشاوره بهداشتی و نظارت بر وضعیت بهداشتی محیط روستا در حال انجام می باشد.
وی همچنین از توزیع اقلام اهدایی مردم شهرستان میناب اعم از پوشاک، لوازم التحریر و پکیج بهداشتی به مردم آسیب دیده کرمانشاه خبرداد و خاطر نشان کرد:این گروه جهادی متشکل از بسیجیان مساجد و محلات و طلبه و جامعه پزشک و جمعی از پاسداران سپاه میناب به مدت ۱۰روز در دمای زیر صفر برای خدمت رسانی به مردم این منطقه فعالیت می کنند.
به گفته احمدی نیا، محل فعالیت گروه جهادی بسیجیان سپاه میناب در روستای زَرده از توابع شهرستان دالاهو استان کرمانشاه انجام می شود.
گفتنی است؛ روستای زرده دارای ۳۷۰ خانوار۱۳۲۸نفر جمعیت و همچنین ۲۷۵ شهید بمباران شیمیایی و ۲۴۸ جانباز شیمیایی است.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: