• تاریخ: مرداد ۱۹, ۱۳۹۵-۹:۵۳
  • شناسه خبر: 56954

فعالین بسیجی عرصه خبر در شهرستان میناب تجلیل می شوند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از تجلیل فعالین بسیجی عرصه خبر به مناسبت روز خبرنگار در این شهرستان خبر داد. حبیب الله سهرابی در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب،عملکرد خبرنگاران شهرستان میناب را قابل تحسین دانست و گفت: خبرنگاران بسیجی میناب با عشق و علاقه فعالیت خود را در این شهرستان آغاز کرده اند. ...

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از تجلیل فعالین بسیجی عرصه خبر به مناسبت روز خبرنگار در این شهرستان خبر داد.

No%20Name

حبیب الله سهرابی در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب،عملکرد خبرنگاران شهرستان میناب را قابل تحسین دانست و گفت: خبرنگاران بسیجی میناب با عشق و علاقه فعالیت خود را در این شهرستان آغاز کرده اند.

 

وی از تجلیل خبرنگاران بسیجی فعال در شهرستان میناب در روزهای آینده خبرداد و افزود: به پاس زحمات و قدردانی از زحمات این عزیزان با اهداء هدایایی از سوی ناحیه مقاومت سپاه میناب از خبرنگاران تجلیل می شود.

 

سرهنگ حبیب الله سهرابی خبرنگار متعهد را خار چشم قدرتمندان چپاولگر و امید مظلومان، ثبت کننده افتخارات یک ملت، تغییر دهنده نگرش‌های اشتباه، یاری دهنده بیچارگان و انعکاس گر واقعیت های یک جامعه عنوان کرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب خاطر نشان کرد: هیچ لحظه‌ای در زندگی یک خبرنگار به شیرینی زمانی نیست که بتواند با انجام رسالت خود آن هم بی‌ضمانت شغلی و بدون چشم داشتی، گره کوری از مشکلات خلق باز کند و به مردم خود خدمت کند.

 

سهرابی اظهار داشت: باید از جوانان علاقه مند که با امید و ارزو و عشق و علاقه در شهرستان میناب به کار خبر و رسانه فعالیت دارند حمایت شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: