• تاریخ: اکتبر 27, 2016-9:20
  • شناسه خبر: 59213

در یک اقدامی نامعلوم؛

قتل مشکوک زن ۴۰ ساله سبزی فروش در میناب

زن چهل ساله سبزی فروش توسط فردی مشکوک در میناب به قتل رسید. ...

n00187650-t

طی دو روز گذشته مطبی مبنی بر ربوده شدن زن جوان مینابی در شبکه مجازی انتشار یافت که یک خودرو سواری با دو سرنشین اقدام به ربودن زن چهل ساله در روستای تمبانوی میناب نموده و سر نخی از نامبرده در دست نیست.

علی مهرانی در این باره با خبرنگار میناب جنوب گفت: زن جوان چهل ساله ساکن روستای تمبانو در یک اقدامی مشکوک توسط یک خودرو پراید با یک سرنشین از درب منزل با اهدافی نامعلوم ربوده می شود.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان میناب اظهار داشت: مقتول با هویت (ل-س) برای امرار معاش خانواده در بندرعباس به شغل سبزی فروشی فعالیت داشت و اعضای خانواده به خیال رفتن به بندرعباس از وی بی اطلاع می شوند که با گذشت ۲ روز خبری مبنی بر گم شدن وی به مراجع قانونی اعلام می شود.

وی بیان داشت: طبق بررسی های انجام شده جسد مقتول توسط  یک چوپان در زیر یک پل در حوالی خور بندرزک پیدا می شود که  اطلاع دقیقی از قتل زن جوان در دست نیست.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان میناب خاطر نشان ساخت: بر اساس آخرین اخبار دریافتی درباره این حادثه با کشف جسد مقتول ۱ نفر مضنون توسط نیروهای امنیتی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شده است.

گقتنی است در همین رابطه خانم جوان مینابی که دچار اختلال هواس بود با گذشت۲ روز از ناپدید شدنش توسط نیروهای مردمی در بندرعباس پیدا شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: