• تاریخ: می 16, 2021-3:40
  • شناسه خبر: 76648

دبیر قرارگاه تحول محلات شهید سلیمانی رودان:

قرارگاه های تحول محلات در خط مقدم کمک به نیازمندان و رفع محرومیت هستند

دبیر قرارگاه تحول محلات شهید حاج قاسم سلیمانی رودان گفت: کماکان در خط مقدم جهبه کمک رسانی و همدلی به نیازمندان هستیم و بنا به فرموده مقام معظم رهبری در این اوضاع کرونایی کمک حال نیازمندان و کسانی که به واسطه این بیماری مشاغلشان آسیب دیده باشیم. ...

به گزارش میناب جنوب،الیاس سالاری دبیر قرارگاه تحول محلات شهید حاج قاسم سلیمانی رودان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: از جمله اقداماتی که در این قرارگاه تحول انجام شده است، طرح محرومیت زدایی و طرح مواسات همدلی بوده که یک پروژه آبرسانی به محله قادر آباد روستای کهنشوئیه به ارزش اعتباری ۲۵۰ میلیون ریال که این محله قریب به چهل سال از آب آشامیدنی محروم بودند.

وی افزود: شن ریزی محوطه مسجد حضرت زینب(س) به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال، ساخت دو باب چشمه حمام و سرویس بهداشتی برای افراد مستمند و اجرای سقف خانه نیازمندی که قریب به ۲۵ سال خانه نشین و قطع نخاع می باشند از جمله فعالیت های قرارگاه حاج قاسم سلیمانی بوده است.

دبیر قرارگاه تحول محلات شهید حاج قاسم سلیمانی رودان از فعالیت دوباره پروژه ساخت زمین فوتبال در کهنشوئیه خبرداد و ادامه داد: پروژه ساخت زمین فوتبال روستای کهنشوئیه که بیش از ۲سال از وعده ساخت آن از طرف مسئولین می گذشت این قرارگاه تحول ساخت این پروژه با اعتباری اولیه بالغ بر ۸۰۰میلیون ریال را به عهده گرفت و در کنار آن  پارک بازی به نام شهید صیادی به ارزش ۵۰۰ ملیون ریال با کمک خیرین و همچنین طرح تعویض و مرمت لوله های روستای محله وسط کهنشوئیه به همت بسیجیان قرارگاه انجام خواهد شد.

سالاری عنوان کرد: در طرح مواسات و همدلی در سال ۱۳۹۹ بالغ بر ۱۰۰ سبد معیشتی به ارزش ۴۰۰ ملیون ریال بین مستمندان توزیع شد و قرارگاه تحول محلات شهید سلیمانی کهنشوئیه در نظر دارد ماهیانه شیشصد پرس غذای گرم بین مستمندان روستا توزیع کند.

وی خاطر نشان کرد: ما کماکان در خط مقدم جهبه کمک رسانی و همدلی به نیازمندان هستیم و بنا به فرموده مقام معظم رهبری در این اوضاع کرونایی کمک حال نیازمندان و کسانی که به واسطه این بیماری مشاغلشان آسیب دیده باشیم و قرارگاه های تحول محلات در سطح استان هرمزگان این کار خداپسندانه را جهادی وار انجام می دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: