• تاریخ: دی ۲۰, ۱۳۹۶-۶:۳۴
  • شناسه خبر: 68742

قوانین جدیدی برای رفع مشکلات آموزشی وضع می شود

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:پس از حضور در حوزه ها شنوای نقطه نظرات مردم هستیم چون پس از آشنایی امکان دارد قوانین جدیدی وضع و گرهی از مشکلات باز شود. ...

 

حمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با میناب جنوب با اشاره اینکه وظیفه مجلس قانون گذاری و نظارت بر قوانین وضع شده است، اظهار کرد: بخشی قانون گذاری توسط کمیسیون های تخصصی وضع می شود لذا پس از قانون گذاری ایجاب می شود که در مراکز و کانون هایی که قوانین برای آنها وضع می شود، حضور پیدا کنیم.

وی ادامه داد: پس از حضور در حوزه ها شنوای نقطه نظرات مردم هستیم چون پس از آشنایی امکان دارد قوانین جدیدی وضع و گرهی از مشکلات باز شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بخش نظارتی مجلس بر اجرای قوانین گفت: در این بخش باید بازدیدی از حوزه  ها داشته باشیم که چگونه اجرا و از اعتبارات تخصیص داده شده به نحو مطلوب استفاده می شود و آیا هزینه های مورد نظر کفایت می کند.

میرزاده با اشاره به بازدید اعضای کمیسون ها از حوزه های مورد نظر خود، بیان کرد: در این بازدید برخی از مشکلات را خود متوجه می شویم و برخی از آنها توسط مسئولان اعلام می شود بلکه بتوانیم در وضع قانون، اصلاح قانون، فصل تخصیص اعتبار و یا در نظارت بر اجرای آنها رعایت کنیم.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: