• تاریخ: اسفند ۱۴, ۱۳۹۷-۱۹:۲۵
  • شناسه خبر: 73223

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب:

لزوم ساخت و ساز ۱۲۰ خانه عالم در روستاهای میناب

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت: 120 روستا در میناب این ظرفیت را دارند که شاهد حضور روحانیون مستقر و طرح هجرت باشیم لذا نیازمند راه‌اندازی و احداث خانه عالم در این روستاها هستیم. ...

حجت الاسلام محمد بنی خزاعی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب از ساخت ۸ خانه عالم در روستاهای محروم از ابتدای امسال تا کنون خبر داد و گفت: برای ساخت ۸ باب خانه عالم ۵۶۰ میلیون تومان هزینه شده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب با اشاره به اینکه این روحانیون با خانواده خود در روستاهای میناب مستقر هستند، ابراز کرد: بررسی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که ۱۲۰ روستا در این شهرستان این ظرفیت را دارند که شاهد حضور روحانیون مستقر و طرح هجرت در سطح روستاها باشیم لذا نیازمند راه‌اندازی و احداث خانه عالم در این روستاها هستیم.

بنی خزاعی افزود: خانه های عالم با زیر بنای ۷۵ متر مربع در روستاهای دمشهر، راونگ،گرو،گورزانگ،کنارترش،در جادون،زهوکی و طالوار با مشارکت خیرین و اداره تبلیغات اسلامی ساخته شده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب خاطر نشان کرد: هفتاد روحانی در خانه های عالم روستاهای مختلف این شهرستان برای انجام کارهای فرهنگی، دینی، معرفتی و اجتماعی مستقر می باشند.

حجت الاسلام بنی خزاعی از کمبود ۱۲۰ باب خانه عالم در میناب خبر داد و گفت: همانطور که در هر روستا خانه بهداشت نیاز ضروری اهالی بشمار می رود ساخت خانه عالم نیز ضروری بوده بطوری که امروز تمامی روستاها متقاضی ساخت خانه عالم و استقرار روحانی می باشند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: