• تاریخ: سپتامبر 16, 2017-10:42
  • شناسه خبر: 66088

با همکاری نظام پرستاری میناب

تامین لوازم التحریر ۱۰۴۶ دانش آموز مددجوی مینابی

رییس نظام پرستاری شهرستان میناب از تامین تعداد ۱۰۴۶ بسته لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی( ره) این شهرستان خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب، مرتضی حکمتی رییس هیئت مدیره نظام پرستاری شهرستان میناب و توابع با اعلام این خبر افزود: با هماهنگی کمیته امداد شهرستان میناب و کمک های نظام پرستاری شهرستان میناب و همکاران پرستار شاغل در بیمارستان های منطقه شرق استان،برای ۱۰۴۶ نفر از دانش آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی تحت پوشش کمیته امداد، اقلام مورد نیاز تحصیلی فراهم شد.

وی افزود: این اقلام شامل دفتر، خودکار، مداد، تراش، پاک کن ،خط کش و… بمبلغ بیش از۵۰ میلیون ریال خریداری و در قالب بسته لوازم التحریر بوده است.

حکمتی در ادامه هدف از انجام این کار را ترویج فرهنگ کمک رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه و حس نوعدوستی دانست و عنوان کرد: یکی از اهداف و آرمانهای سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی را شرکت در کارهای خداپسندانه و عام المنفعه و خدمت به مردم محروم جامعه است.

وی خاطر نشان کرد: هیئت مدیره نظام پرستاری میناب نیز در ادامه همین رویه اقدام به این کار نمود که امیدواریم در آینده بتوانیم کارهای بزرگتری برای مردم محروم این منطقه و سایر نقاط کشور انجام دهیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: