• تاریخ: شهریور ۹, ۱۳۹۶-۱۸:۱۶
  • شناسه خبر: 65595

ماموریت رسانه هرمزگان تربیت سرباز اهل قلم در تراز جبهه انقلاب اسلامی است

مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان از برگزاری نخستین مجمع بسیج رسانه با هدف تعامل بخشی و تقویت فرهنگ رسانه ای در میناب خبرداد و گفت: ماموریت رسانه هرمزگان تربیت سربازان اهل قلم در تراز جبهه انقلاب اسلامی است. ...

به گزارش میناب جنوب، مرتضی پیروی منش،مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان در حاشیه برگزاری نخستین مجمع بسیج رسانه شهرستان میناب اظهار داشت: تعامل بخشی و تقویت فرهنگ رسانه ای مهمترین هدفی است که متولیان رسانه هرمزگان با برگزاری مجامع رسانه ای در کلیه شهرستان های هرمزگان دنبال می کنند.

مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان افزود: تقویت و تعامل بخشی رسانه هرمزگان مستلزم راه اندازی خانه مطبوعات، انجمن صنفی و کارگران و بسیج رسانه در کلیه شهرستان ها می باشد.

این مقام مسئول بیان کرد: با تشکیل مجامع بسیج و نگاه مشترک رسانه ای در راستای بر طرف نمودن چالش تقابل فرهنگی با بهره مندی از ابزار رسانه تحول عظیمی در هرمزگان در حال شکل گیری است.

وی تصریح کرد: دشمن برای خروج سربازان اهل قلم در جنگ نرم با ایجاد تفرقه و برهم زدن وحدت و کشیدن دیوار و برچسب وارد میدان نبرد رسانه ای شده است لذا در این عرصه باید مدیریت نظام فرهنگ رسانه ای را تقویت کنیم.

پیروی منش، رتبه رسانه هرمزگان برمبنای پژوهش انجام شده در رتبه دهم کشوری دانست و گفت: ماموریت رسانه هرمزگان تربیت سربازان اهل قلم در تراز جبهه انقلاب اسلامی است و بر همین اساس بر مبنای اولویت ها و با یک هدف مشترک این موضوع عملیاتی می شود.

انتههای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: