• تاریخ: آذر ۵, ۱۳۹۷-۱۱:۵۹
  • شناسه خبر: 72603

فرمانده منطقه دوم نيروى دريايى ارتش ولایت جاسک:

ما اجازه زدودن تفکر بسیجی به هیچ احدی نخواهیم داد

فرمانده منطقه دوم نيروى دريايى ارتش ولایت جاسک گفت: ما برای آرامش و امنیت مردم کشورمان با هیچ کسی شوخی نداریم و تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهیم آمد. ...

به گزارش میناب جنوب،میناب، در این تجمع عظیم که صبح امروز و با حضور بسیجیان سلحشور و دلاور و با شعارهای انقلابی و ارزشی برگزار شد، بسیجیان در عهد و پیمانی مجدد یک صدا با شور و حال خاص فریاد زدند که «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست»، «تا زنده‌ایم، رزمنده‌ایم» و شعار همیشگی بسیجیان و رزمندگان اسلام «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

امیر دریادار دوم رضا عباسی فرمانده منطقه دوم نیروى دریایى ارتش ولایت جاسک در این مراسم اظهار داشت: بسیج به عنوان مدافع همیشه حاضر و سختکوش انقلاب اسلامی در مقطع کنونی در امتداد عاشورا و حرکت اصیل پاسداری از دستاوردهای انقلاب به پا خاسته و سعی می‌کند توان و استعداد واقعی خود را در صیانت از انقلاب اسلامی به نمایش بگذارد.

امیر دریادار دوم رضا عباسی ارکان بسیج مستضعفین را کم ادعایی، ایثارگری، صداقت و عزم راسخ در مسیر ولایت‌مداری توصیف کرد و افزود: امروز بسیجیان میناب با شعار محوری پرچمداران تمدن نوین اسلامی و با هدف بیعت عاشورایی با فرمانده کل قوا در این مکان گرد هم آمده‌اند تا به همه ایادی کفر نشان دهند که همچنان بسیج مدافع انقلاب و اسلام است و اجازه نمی‌دهد میدان برای دسیسه و کید آنها مهیا باشد.

وی افزود: یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی تشکیل بسیج بود و تفکر بسیج در هیچ دایره المعارفی وجود ندارد.
امیر دریادار عباسی خاطر نشان کرد: بسیجی تفکرش اخلاص و نیتش باید خدایی باشد و باید تابع ولایت فقیه باشد و در جریانات فتنه و غبار آلود جامعه باید گوش به فرمان ولایت باشیم تا انقلابمان آسیب نبیند.

وی با تاکید بر این مطلب که ما اجازه زدودن تفکر بسیجی به هیچ احدی نخواهیم داد گفـت: دشمنان ما امروز می دانند که تا بسیجی و تفکر بسیجی در جامعه ما پایدار است هرگز جرات حمله نظامی و تعرض به کشور ما را ندارند.

عباسی در ادامه گفت: بسیج مدرسه عشق بوده و متعلق به یک شخص، سازمان و نهاد نیست بلکه یک تفکر است و کسی که در مدرسه عشق فارغ التحصیل می شود می باید دارای روحیه و ویژگی هایی مانند کسانی باشد که در ۸ سال دفاع مقدس جانانه جنگیدند و پیروزی هایی را بدست آوردند و این پیروزی ها به دلیل داشتن روحیه بسیجی وار بود.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه، امروزه آمریکایی‌ها با تحلیل‌هایی که انجام داده‌اند متوجه شده‌اند که یکی از رمزهای موفقیت کشورمان حفظ وحدت بین مردم این سرزمین است و یادآور شد: ما برای آرامش و امنیت مردم کشورمان با هیچ کسی شوخی نداریم و تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهیم آمد.

عباسى سرمایه بسیج را استکبار‌ستیزی و روحیه عاشورایی توصیف کرد و گفت: بسیج انصار‌الله تابع محض ولایت و پیرو دین الهی است و هرگز میدان را برای حضور مستکبران آماده و مهیا نمی‌کند.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: