• تاریخ: اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸-۱:۱۸
  • شناسه خبر: 73995

ما هیچ گاه نباید از خدمت کردن به محرومین خسته شویم

امام جمعه میناب گفت: ما هیچ گاه نباید از خدمت کردن به محرومین خسته شویم بلکه باید همیشه در کنار آنان باشیم. ...

به گزارش میناب جنوب،به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج سازندگی فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب به همراه جمعی از کارکنان و جهادگران بسیجی با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام معتمدی فر امام جمعه شهرستان میناب ضمن گرامی داشت هفته بسیج سازندگی و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه گفت: قیمت هر انسان به کار نیکویی است که انجام می دهد و گرهی از مشکلات مردم را باز می کند.

معتمدی فر اشاره ای به عملکرد بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان درپهن شهرستان میناب گفت: امروز بسیج سازندگی مخلصانه و بدون هیچ چشم داشتی با حضور جهادگران بسیجی گره های زیادی را از زندگی مردم می زدایند.

امام جمعه شهرستان میناب اظهار داشت: شما بسیجیان و جهادگران به ندای رهبر معظم انقاب لبیک گفتید و عملکرد شما در مناطق محروم و بی بضاعت برای همگان روشن شده و این کار باید برای همیشه ادامه پیدا کند تا مستضعفین و محرومین و پابرهنگان احساس تنهایی نکنند زیرا همین مستضعفین بودند که در هشت سال دفاع مقدس انقلاب ما را حفظ کردند و امروز وظیفه ماست که به آنان خدمت کنیم.

معتمدی فر امام جمعه شهرستان میناب گفت: ما هیچ گاه نباید از خدمت کردن به محرومین خسته شویم بلکه باید همیشه در کنار آنان باشیم چون اگر دوباره انقلاب ما نیاز به حراست پیدا کرد قطعا همین مردم محروم و مستضعف پا به عرصه میدان خواهند گذاشت و اجازه نخواهند داد به این انقلاب و نظام ما آسیبی وارد شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: