• تاریخ: فروردین ۲۷, ۱۳۹۷-۷:۵۵
  • شناسه خبر: 70546

به مناسبت عیدمبعث پیامبر اسلام حضرت محمد(ص)؛

محفل انس با قرآن کریم در دهستان بندر کرگان میناب برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم در مسجد حسنین دهستان بندر کرگان با حضور قاریان شهرستان میناب برگزار شد و قاریان، قرآن را به زیبایی تلاوت کردند. ...

به گزارش میناب جنوب،سرگرد پاسدار سید علی طالبی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی بندزرک میناب هدف از برگزاری این محفل انس با قرآن را فرا رسیدن مبعث پیامبر اکرم اسلام دانست و گفت:اشاعه فرهنگ و آموزه های دینی باید خط و مشی امروز جوانان ما باشد زیرا دشمنان اسلام هدف اصلی شان جدایی جوانان و نوجوانان از قرآن است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی بندزرک اتحاد شیعه و سنی را امری واجب دانست و افزود:امروز دشمنان اسلام راه اختلاف میان شیعه و سنی را در پیش گرفته اند و می خواهند از این راه بر اسلام ضربه وارد کنند ولی غافل از آنند که ملت بزرگ ایران با اتحاد مستحکم شیعه و سنی در کنار یکدیگر هرگز راه نفوذ را برای دشمنان باز نگذاشته و نخواهند گذشت.

سید علی طالبی در ادامه افزود:نظام جمهوری اسلامی ایران رهبری مقتدری مانند امام خامنه ای (مدالظله العالی) را دارد که در هیچ کجای جهان مانندی ندارد و تا ایشان سکان دار این نظام مقدس است هیچ گرندی به این نظام وارد نخواهد شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: