• تاریخ: دی ۲۰, ۱۳۹۶-۶:۲۶
  • شناسه خبر: 68739

مدارس تخریبی امنیت جانی دانش آموزان سلب کرده است

مدیر آموزش و پرورش میناب گفت: مدارس تخریبی امنیت جانی دانش آموزان سلب کرده است ...

به گزارش میناب جنوب، غلامرضا سالری میری رمدیر آموزش و پرورش میناب در جلسه آموزش شهرستان که با حضور اعضای کمیسیون آموزش مجلس برگزار شد وجود مدارس تخریبی و کمبود فضای آموزشی را یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی دانش آموزان مینابی برشمرد و اظهار کرد: این مدارس هرساله در چنین مواقعی خطرات زیادی را متحمل دانش آموزان  کرده که جادارد برای مدارس تخریبی شهرستان فکری اساسی شود.

مدیر آموزش و پرورش میناب افزود: دانش آموزان این شهرستان سال تحصیلی خود را در زیر سایه درخت آغاز کرده اند، در فصول بارندگی از سال یکماه از مدارس این شهرستان تعطیل اعلام شد.

وی اذعان داشت: تحصیل دانش آموزان در گرمای ۶۰ درجه زیر سقف های لرزان امنیت روانی و جانی دانش آموزان را تحت الشعاع قرار داده است و۳۰۰ کلاس درس فاقد کولر و وسایل سرمایشی هستند.

وی با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان فرزانه در شهرستان داراب گفت: این حادثه بیشترین انگشت اتهام رابه سمت آموزش وپرورش دراز کرد در صورتی که مقصر اصلی حادثه راننده بود اما اگر مدارس تخریبی باری دیگر چنین حادثه ای راتکرارکند  جواب گوی حادثه را چه کسانی خواهند داد؟

رئیس اموزش وپرورش میناب گفت: ما وسایل هوشمند سازی برای مدارس این شهرستان نمی خواهیم،یشترین دغدغه این شهرستان برای دانش آموزان ایجاد سرپناه امن  آموزشی است  که بتوان با امنیت جانی مناسب به تحصیل بپردازند.

شهرستان میناب بیش از ۴۹هزار دانش آموز دربیش از ۵۰۰ مدرسه در مقاطع مختلف در حال تحصیل دارد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: