• تاریخ: مرداد ۱۶, ۱۳۹۹-۲۳:۳۰
  • شناسه خبر: 75975

در جهت همگانی کردن رشته ورزشی مینی گلف؛

مدرسه تخصصی مینی گلف در میناب راه اندازی می شود

رئیس هئیت مینی گلف میناب از اخذ مجور راه اندازی مدرسه تخصصی مینی گلف در میناب خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب؛مصطفی خرمی در حاشیه کلنگ زنی ساخت زمین گلف در بخش توکهور و هشتبندی گفت:کلنگ ساخت چهارمین زمین دانش آموزی مینی گلف این بار در بخش توکهور و شهر هشت هشت بندی و درروستا (هشت بندی۲) در مدرسه شهید قاسم عسکری به زمین زده شد.
وی هدف از ساخت زمین مینی گلف در شهرستان میناب کشف استعدادها و توسعه این رشته ورزشی برشمرد و افزود:  زمین ورزشی مینی گلف در توکهور و هشتبندی به مساحت چهارصد متر مربع ساخته و به بهره برداری می رسد.
خرمی از برگزاری نخستین دوره مربیگری مینی گلف در شهرستان میناب خبرداد و گفت:با پیگیری های هئیت گلف استان و شهرستان میناب به زودی مجوز مدرسه تخصصی مینی گلف در شهرستان اخذ خواهیم کرد.
وی برگزاری نخستین همایش گلف در شهرستان میناب را یکی دیگر از برنامه های این هئیت ورزشی برشمرد و افزود: این رشته با توجه به اینکه جذاب و مفرح است و سن و سال نمی‌شناسد برای همگانی کردن باید تلاش کرد.
رئیس هئیت مینی گلف میناب بزرگترین مشکل گلف شهرستان میناب و استان را شناخته نبودن این رشته دانست و تاکید کرد:با توجه به اینکه رشته گلف در سال‌های اخیر درخشش خوبی در سطح آسیایی و کشوری داشته لازم است این رشته در سطح استان فراگیر شود و در تمامی شهرستان‌ها زیرساخت‌های لازم ایجاد شود.
وی در پایان اظهار داشت؛ بهسازی و تکمیل فضاهای مورد نیاز این رشته در زمین هایی که در حال آماده شدن هستند خدمت بزرگی برای این رشته و علاقمندان به رشته گلف در سطح شهرستان میناب می باشد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: