• تاریخ: اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸-۷:۱۹
  • شناسه خبر: 74034

امام جمعه میناب گفت:

مدیران باید پیشتاز جنگ اقتصادی باشند/ ملت ایران با استقامت دشمنان انقلاب را به زانو در خواهند آورد

خطیب جمعه میناب گفت: مدیران باید پیشتاز جنگ اقتصادی باشند،چند صدایی در پیشبرد اهداف انقلاب نداشته باشند، به مستمندان و محرومان توجه کنند و به کمک اروپائیان امید نداشته باشند. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام والمسلمین میرزا، حسین معتمدی فر امام جمعه شهرستان میناب در خطبه های نماز جمعه امروز؛سلامت روح و روان عاری بودن از آفات عنوان کرد و گفت: با روزه گرفتن روح انسان از آفات و بیماری ها پاک می شود و امانت داری حقیقت جویی رشد مستمر نشانه سلامت روحی برای انسان است.

وی ماه رمضان را ماه قدیس شدن و اهل الهی شدن برای انسان دانست و گفت: در ماه رمضان نباید تمایلات دنیایی و مادی بر ما چیره شود؛ در این ماه مبارک باید قلب را از تمایلات شیطانی پاک کنیم.

خطیب جمعه میناب حضرت علی(ع) را مظهر اسما الهی برشمرد و گفت: رفتار و منش ما باید در جامعه علی گونه باشد.

امام جمعه میناب اضافه کرد: رسیدن به درجه کمالات انسانی درک کردن ماه مبارک رمضان و پاک کردن دل از بغض و کینه است.رمضان؛ ماه بالانس کردن روح و کارخانه آدم سازی است

معتمدی فر گفت: در ماه مبارک رمضان خمس و زکات بجای خود اما دستگیری نیازمندان و صله رحم و حلال خوری جای خود دارد، عبادتی که با مال حرام امیخته شود مثل ساختن بنا بر روی خاکستر است و فاقد ارزش دنیوی است و آدم حرام خور اجابت نمی شود.

معتندی فر اظهار کرد: روزه دار نیست کسی که عصیان رهبر کند، جامعه اسلامی بی رهبر رها نشده است، روزه زمینه پیوند امام و ولایت است.

وی تصریح کرد: از زیر کار در رفتن یکی از آفت های جدی جمهوری اسلامی است، روزه بگیری اما کار و خواسته مردم براورده نکنی و مردم در به در دنباد مسئول از زیر کار در رو بگیرند بی ارش است و روزه آن مسئول قبول نیست.

مدیران باید پیشتاز جنگ اقتصادی باشند

معتمدی فر با بیان اینکه دنیا تشنه محمد و آل محمد است، تبلیغ دین را یکی از وظیفه مهم حوزه های علمیه علی رغم سمپاشی های دشمن دانست و گفت: دنیای اسلام تا چه برسد به دنیای کفر پیامبر را نمی شناسند؛ چون دنیای اسلام نتوانسته پیامبرش را معرفی کند.

خطیب جمعه میناب گفت: مدیران باید پیشتاز جنگ اقتصادی باشند،چند صدایی در پیشبرد اهداف انقلاب نداشته باشند، به مستمندان و محرومان توجه کنند و به کمک اروپائیان امید نداشته باشند.

وی با اشاره به قطعنامه برجامی گفت: یکسال است مسئولین و مردم دندان روی جگر گذاشتند،اگر ترامپ به تعهداتش عمل نکند جمهوری اسلامی برجام را به آتش می کشد.

ملت ایران با استقامت دشمنان انقلاب را به زانو در خواهند آورد

معتمدی فر تاکید کرد: ملت ایران با استقامت دشمنان انقلاب را به زانو در خواهند آورد و اسرائیل تا ۲۵ سال دیگر از صحنه روزگار محو خواهد شد.

امام جمعه میناب روز هلال احمر را گرامیداشت و گفت: نیروی های هلال احمر و بسیج‌سازندگی با اعتماد هستند و بی تفاوت نیستند.

امام جمعه میناب با گرامیداشت هفته بسیچ سازندگی در کشور اظهار کرد: بسیج سازندگی چهره شاخص انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین است، بسیج سازندگی را بقیه الصیف و بقیه الشهدا می دانیم.

امام جمعه میناب گفت: در میناب ۲۵۰ گروه جهادی تشکیل یافته و قریب به ۵ هزار نفر با نیروهای متخصص و متعهد با کم کردن هزینه های اضافی با کیفیت و مجهادانه د میناب فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: