• تاریخ: می 7, 2020-7:28
  • شناسه خبر: 75522

مرحله دوم کمک‌های مومنانه بسیج دانشجویی میناب به نیازمندان

مسئول گروه جهادی وحدت بسیج دانشجویی شهرستان میناب از توزیع دومین مرحله بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،در پی اعلام مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه به اقشار نیازمند، گروه جهادی وحدت بسیج دانشجویی میناب در دومین مرحله اقدام به توزیع تعداد ۶۰ بسته مواد غذایی شامل ( برنج، روغن، مرغ، گوشت، رب گوجه، آرد، ماکارونی، گوجه فرنگی،نمک) در بین نیازمندان کرد.

وی ضمن اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به آسیب‌دیدگان از کرونا افزود: توزیع بسته‌ها بصورت کاملاً هدفمند و در بین دست فروشان و افرادی بوده است که به واسطه بیماری کرونا مشاغل‌شان را از دست داده‌اند.

مسئول بسیج دانشجویی میناب ضمن تشکر از کمک جامعه دانشگاهی شهرستان و حمایت همشهریان بیان کرد: همواره بسیج دانشجویی و دانشگاه‌های شهرستان میناب مجدانه بر انجام فرامین و منویات مقام معظم رهبری تأکید داشته و دارند.

فیروزیان در ادامه با بیان اینکه اجرای رزمایش همدلی توانسته است تا حدود زیادی از دغدغه نیازمندان را کاهش دهد، گفت: در سالیان اخیر نیز در مسائل گوناگون، تجربه به‌خوبی ثابت کرده هر زمانی که فرمایشات مقام معظم رهبری اجرایی و عملیاتی شده نتایج و ثمرات ارزشمندی را به‌دنبال داشته است. امیدواریم با حمایت نیکوکاران سومین مرحله از توزیع بسته‌های غدایی را در ماه مبارک رمضان داشته باشیم.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: