• تاریخ: آگوست 6, 2020-23:57
  • شناسه خبر: 75982

حجت الاسلام قدوسی:

مردم به ویژه مسئولان در برابر خون شهدا مدیون هستند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: شهدا با فداکاری و شجاعتی که از خود به جا گذاشتند، مردم و به ویژه مسئولان را مدیون خویش کردند. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الااسلام «عبدالرسول قدوسی» چهارشنبه ۱۵ مردادماه در نشستی که با «احمد چنگالی» رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک داشت، ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان استقلال، سرافرازی و عزت را برای کشور به ارمغان آوردند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب ضمن بیان اینکه شهدا تکلیف معنوی خود را انجام دادند و در این راه با خدا معامله کردند، افزود: این عزیزان برای پاسداری از ارزش ها و تقویت نهال انقلاب اسلامی ایثار کردند.
وی در ادامه اشاره ای به فعالیت های این نهاد در خصوص انعقاد قرارداد بیمه دی کرد و گفت: در راستای پایش سلامت برنامه ریزی هایی صورت گرفته است که بیش از پیش کمک شایانی به ایثارگران می کند.
حجت الاسلام«قدوسی» اضافه کرد: ارائه تسهیلات به تعدادی از ایثارگران شهرستان جاسک که دچار سیل زدگی شده بودند و پرداخت وام های خوداشتغالی به ایثارگران جویای کار در این شهرستان بخشی از اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب تکریم و دلجویی از خانواده شهدا را جزو برنامه های ویژه این نهاد دانست و گفت: شهدا با فداکاری و شجاعتی که از خود به جا گذاشتند، مردم و به ویژه مسئولان را مدیون خویش کردند.
گفتنی است؛ شهرستان میناب در ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس واقع شده و ۲۴۶ شهید، ۴۴۵ جانباز و ۷۶ آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: