• تاریخ: خرداد ۶, ۱۳۹۸-۲۲:۰۴
  • شناسه خبر: 74293

مرگ تلخ جوان ۲۴ساله مازندرانی در سد استقلال میناب

یک جوان مازندرانی برای فرار از گرما و شنا کردن وارد محوطه مجاور سد استقلال شده که بر اثر بی احتیاطی جان خود را از دست می دهد. ...

به گزارش میناب جنوب،مدیر امور آب شهرستان میناب گفت: یک جوان ۲۴ ساله برای شنا وارد محوطه مجاور سد استقلال شده که بر اثر بی احتیاطی جان خود را از دست می‌دهد.

مصطفی زارعی با بیان این مطلب اظهار کرد: این جوان ۲۴ ساله اهل مازندران و یکی از کارگران پیمانکار پروژه احداث خط انتقال برق بوده که به همراه همکاران خودبرای شنا کردن وارد محوطه دارای حصار فشار شکن آب کشاورزی مجاور جایگاه سد استقلال شده که بر اثر بی احتیاطی به داخل حوضچه سقوط کرده و جان خود را از دست می‌دهد.

سرهنگ « محمد رستمی » گفت: ماموران انتظامی این شهرستان از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از غرق شدن جوانی در سد “استقلال”  مطلع و بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد جوانی ۲۰ ساله در حال شنا در حوزچه فشار شکن سد استقلال به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا غرق و جان خود را از دست داد که با تلاش عوامل آتش نشانی و تیم غواصی جسد فرد از آب خارج شد.

فرمانده انتظامی میناب اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و تمایل جوانان و نوجوانان به شنا در دریا، استخر، آّبندها و کانال های کشاورزی، خانواده ها باید ضمن توجه بیشتر به فرزندان خود به آنان خود فنون شنا آموخته و حتما و ضرورتا در هنگام شنا در کنار فرزندان خود باشند.

انتهای پیام/ز

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: