• تاریخ: اسفند ۹, ۱۳۹۶-۲۳:۲۳
  • شناسه خبر: 69888

امام جمعه میناب گفت:

مسئولین پاسخگوی انتظار ۳ ساله مردم میناب پشت نوبت انشعاب برق باشند

امام جمعه میناب گفت: مسئولین پاسخگوی انتظار 3 ساله مردم میناب پشت نوبت انشعاب برق باشند. ...

به گزارش میناب جنوب، میرزا حسین معتمدی فر خطیب جمعه مردم میناب در جلشسه شورای اداری فرمانداری ویژه میناب در حضور وزیر نیرو اظهار کرد: وضعیت بد معیشتی مردم میناب را یکی از دغدغه های اساسی مسئولین باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

امام جمعه میناب افزود: دولت و مسئولین حال و احوال جامعه درک کنند چرا که مردم از برخی بی عدالتی ها ناراضی هستند گریز از کارهای اساسی و شعار زدگی عمل کردن برای جامعه مصیبت است.

وی اضافه کرد: عمده مشکلات مردم میناب این است که مسئولین لزومی بر معرفی میناب و مینابی ها نمی بینند در صورتی که همین میناب شهید انقلاب تقدیم نظام کرده است،در مواقعی ما اسفل الحال عمل می کنیم.

حجت الاسلام معتمدی فر بیان کرد: بندرتیاب بعنوان یکی از قطب های تجاری شهرستان میناب زمانی نیازهای چهار استان شیراز، کرمان، سیستان و بلوچستان و یزد را تامین می کرد اما امروه در پس برخی نگاه ها تیاب درخاک و گل غرق شده است.

امام جمعه میناب تصریح کرد: وجود ۱۲۰ مدرسه تخریبی در میناب حق یک شهر انقلابی نیست لذا مسئولین برای ورود به این موضوع چاره اندیشی کنند.

امام جمعه میناب گفت: انتظاری که ما از رئیس جمهور داریم این است که با تغییر بهره برداری از منابع آبی حقابه کشاورزان مینابی داده شود و مینابی ها سهمی از تجارت قانونمند دریایی در این منطقه داشته باشند.

وی ادامه داد: از دولت تقاضا داریم حقآبه کشاورزان مینابی داده شود و تا در بخش کشاورزی مشکلات کشاورزان این منطقه کاهش یابد.

وی یکی دیگر از عمده مشکلات شهروندان مینابی را عدم پاسخگویی زودهنگام به انشعابات برق عنوان کرد و گفت: در این زمینه افرادی هستند که برای گرفتن انشعاب برق ۳ سال است که در پشت نوبت  قرار دارد.

امام جمعه میناب از  وزیر نیرو خواست تا از ظرفیت نیروگاه برق شرایط را برای گرفتن زودهنگام انشعاب برق برای شهروندان مینابی فراهم سازند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: