• تاریخ: مرداد ۸, ۱۳۹۷-۱۷:۱۱
  • شناسه خبر: 71651

مسابقات قرآن بخش توکهور و هشتبندی برگزار شد

به مناسبت بزرگداشت پنجم مرداد، سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور و به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد، دومین دوره مسابقات قرآن کریم بخش توکهور و هشتبندی برگزار شد. ...

این دوره از مسابقات با هدف بزرگداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور و همچنین شناسایی و ساماندهی استعدادهای قرآنی و ایجاد رقابت سالم و شور و نشاط معنوی برگزار شد.

نوجوانان قرآنی کانون های فرهنگی هنری انقلاب، امام حسن(ع)، جوادالائمه(ع)، رئوف آسمانی و ولی عصر(عج) در این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت پرداختند.

هیات داوران در پایان، محمد محمدی از کانون فرهنگی هنری امام حسن(ع)، علی اکبر رییسی از کانون فرهنگی هنری انقلاب و فیض الله حیدری از کانون فرهنگی هنری ولی عصر را به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم رشته قرائت تحقیق معرفی کرد.

در رشته ترتیل نیز علی اضغر نیکبختی ازکانون فرهنگی هنری جوادائمه(ع) اول، مهدی ناصری ازکانون فرهنگی هنری ولی عصر(عج) و محمدرضا رئوفی از کانون فرهنگی هنری جوادائمه(ع) سوم شد.

محمد صالح مسلمی از کانون فرهنگی هنری امام حسن(ع)، امیرحسین دهقانی از کانون فرهنگی هنری انقلاب و محمد جواد ملایی از کانون فرهنگی هنری رئوف آسمانی به ترتیب در رده های اول تا سوم رشته اذان قرار گرفتند.

در رشته حفظ نیز احمد رضا میرکی، محمدمهدی میرکی و محمد جواد رییسی هر سه از کانون انقلاب فرهنگی هنری انقلاب به ترتیب اول تا سوم شدند.

هشتبندی یکی از شهرهای شهرستان میناب در استان هرمزگان است. این شهر در ۱۳۸۶/۰۶/۱۰ خورشیدی تأسیس شد ،بیشتر مردمان آن مهاجران از روستاها و کوهپایه‌های اطراف می‌باشند که در این سرزمین به‌کار کشاورزی مشغول هستند. این شهر در ۶۵ کیلومتری میناب واقع شده ‌است.

انتهای پیام/ز

پایان پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: