• تاریخ: خرداد ۱۲, ۱۳۹۷-۱۱:۰۶
  • شناسه خبر: 71097

مسیر راهپیمایی روز قدس در شهر میناب اعلام شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت:راهپیمایی روز قدس در میناب از ساعت 10 صبح از چهار راه آل محمد به طرف بلوار بسیج تا مسجد امام خمینی (ره) آغاز می‌شود. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام محمد بنی خزاعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهر، راس ساعت ۱۰ صبح از چهار راه آل محمد به طرف بلوار بسیج تا مسجد امام خمینی (ره) آغاز می‌شود.
 وی افزود: مردم  میناب با حضور پرشور و حماسی خود در روز قدس جنایت های رژیم غاصب اسرائیل را محکوم و از مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند کرد.
حجت الاسلام بنی خزاعی یادآور شد: امسال نیز همانند سال‌های گذشته مردم شهرستان میناب برای رهایی قدس شریف ، شعار کوبنده خود را علیه غاصبان صهیونیست فریاد می‌کنند و استکبار جهانی و غاصبان کودک کش صهیونیست بدانند مسلمانان هرگز از آرمان آزادی سرزمین‌های اشغالی کوتاه نخواهند آمد.
رئیس تبلیغات اسلامی میناب تاکید کرد: بر همه ما واجب است که در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی)، با حضور همه جانبه در این راهپیمایی ضمن ادای دین به اسلام عزیز، وظیفه خود را در قبال همراهی و همدردی با تمامی ملل مسلمان و غیر مسلمان آزاده دنیا که زیر یوغ دیکتاتوران جلاد و بی‌منطق و استعمار مدرن گرفتار آمده‌اند خاصه ملت مظلوم فلسطین اعلام داریم و به دنیا ثابت کنیم که ملت مبارز ایران از مطالبه آرمان‌های به حقش هیچ‌گاه از پای نخواهد نشست.
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: