• تاریخ: می 9, 2021-4:50
  • شناسه خبر: 76558

فرمانده سپاه منیاب گفت:

مصون سازی خانواده ها از فضای مجازی با ترویج فرهنگ سواد رسانه ای

فرمانده سپاه میناب گفت: یکی از برنامه هایی که در قرارگاه های تحول محلات  نیاز به ورود جدی است بالا بردن سطح سواد رسانه ای خانواده ها از آسیب های فضای مجازیست. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ حسین درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در جمع اصحاب رسانه بحث رسانه و فضای مجازی را مورد تاکید قرار داد و گفت: دشمن برای تحقق اهداف خود در بستر فضای مجازی خانواده ها را مورد هدف قرار داده است.

فرمانده سپاه میناب با بیان اینکه دشمن فضای مجازی را بستری برای اشاعه تهدید و آسیب های خود بر علیه نظام و انقلاب در پیش گرفته است افزود: قرارگاه های تحول محلات بستری بسیار مناسب برای آگاه سازی و مصون سازی خانواده ها در مقابل هر گونه تهدید هاست.

وی تصریح کرد: عدم آشنایی مناسب خانواده ها با فضای مجازی و در مقابل استفاده روزمره جوانان و نوجوانان و حتی کودکان از این فضا بدون داشتن سواد رسانه ای خانواده ها را در معرض تهدید و آسیب قرار داده است.

وی تصریح کرد: اغلب آسیب هایی که خانواده ها متحمل می شوند به جهت پائین بودن سطح سواد رسانه ای است و همچنین خانواده هایی که از سطح سواد رسانه ای بالاتری برخوردارند در مقابل هجمه های دشمن موفق تر عمل کرده اند.

سرهنگ درویشی رسانه و فضای مجازی را پتانسیلی قوی برای انعکاس برنامه ها و اقدامات بسیج و سپاه در دل قرارگاه های تحول محلات بسیج در سطح شهرستان عنوان کرد.

وی با اشاره به فعالیت و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در قرارگاه های تحول این شهرستان گفت: رسانه و فضای مجازی با قدرت بیشتری برای آگاه بخشی و برگزاری کلاس های سواد رسانه ای برای کاهش آسیب ها و معضلات، مشاوره در زمینه سبک زندگی اسلامی با الگوپذیری از سیره ائمه در سطح جامعه اقدام کنند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: