• تاریخ: آگوست 16, 2021-2:21
  • شناسه خبر: 76761

رییس اداره بهزیستی میناب گفت:

معرفی ۱۵ خانواده دارای ۲عضو معلول برای دریافت تسهیلات بلاعوض مسکن

شازهی گفت: در راستای برطرف کردن مشکلات مسکن معلولان به خانواده‌هایی که دو معلول دارند۸۵۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض پرداخت می‌شود. ...

نرگس شازهی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار  میناب جنوبمیناب جنوب گفت:در موضوع مسکن، دو گروه مددجویان عادی و مددجویان دارای معلولیت داریم که خانواده های دارای دو معلول مبلغ ۸۵۰ میلیون ریال و سایر مددجویان و تواخواهان روستایی از۸۰ میلیون ریال تا ۱۰۰ میلیون ریال با توجه به امتیاز خانوار پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: خانواده های دارای ۲ عضو معلول به بالا در صورت نداشتن زمین جهت دریافت زمین رایگان به بنیاد مسکن معرفی می شوند.
رییس اداره بهزیستی میناب افزود: این مبلغ بصورت کمک بلاعوض به ۱۵ خانواده دارای ۲فرزند معلول و ۱۰ خانواده تک معلول و سایر مددجویان این شهرستان که فاقد مسکن بوده و دارای زمین مسکونی باشند در قالب کمک هزینه ساخت مسکن پرداخت می شود.

شازهی تصریح کرد:علاوه‌بر دریافت تسهیلات مسکن همچنین تمام افراد که تحت پوشش بهزیستی هستند، چه معلول و چه مددجوی عادی در صورت نیاز جهت دریافت انشعاب آب و برق رایگان معرفی می شوند.

به گفته شازهی ساخت ۲ باب مسکن برای سرپرست خانوارهای با معلولیت شدید در قالب تفاهم نامه با قرارگاه خاتم الانبیاء و همچنین ساخت مسکن برای ایتام در قالب تفاهم نامه با سازمان برنامه بودجه انجام شده است.
وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته ۲۴ خانواده تحت پوشش این اداره از معافیت انشعاب برق رایگان و تعداد۷۵ خانوار انشعاب آب رایگان بهره مند شدند.

خبرنگار: موسی زاهدی
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: