• تاریخ: آگوست 3, 2021-1:10
  • شناسه خبر: 76729

معرفی ۲بانک متخلف کرونایی به دستگاه قضایی

مدیر شبکه بهداشت ودرمان میناب گفت: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز و اماکن عمومی در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یک دفتر رسمی ثبت ازدواج در میناب پلمب شد و 2 بانک متخلف به دستگاه قضا معرفی شدند. ...

به گزارش میناب جنوب،مدیر شبکه بهداشت ودرمان میناب گفت: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز و اماکن عمومی در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یک دفتر رسمی ثبت ازدواج در میناب پلمب شد.

دکتر رحیمی ظهار کرد: طی بازدیدهای مکرر و متعدد کارشناسان سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان میناب در راستای بررسی اجرای دستورالعمل های بهداشتی پیشگیری از کرونا، این دفتر ثبت ازدواج به علت بی‌توجهی و رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی، پلمب شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب اظهار کرد: همچنین دو شعبه بانک در شهرستان میناب به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پیشگیری لز شیوع ویروس کرونا به دستگاه قضایی معرفی شدند.

پیش از این بازرسان بهداشت محیط شهرستان میناب ۸ واحد صنفی متخلف را در این شهرستان شامل واحد های فروشگاه مبلمان فروشی، مرغ فروشی، باشگاه ورزشی، قهوه فروشی، فرش و موکت، تزئینات اتومبیل، عکاسی و لوازم التحریر از ابتدای امسال تا کنون پلمپ کردند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: