• تاریخ: می 24, 2019-2:05
  • شناسه خبر: 74249

ملت ایران با روحیه جهادی قادر به فتح خرمشهر های فراوان است

امام جمعه میناب گفت: ملت ایران با روحیه جهادی قادر به فتح خرمشهر های فراوان است. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر در خطبه های نماز جمعه میناب از شب های قدر به عنوان رخدادهای مهم مذهبی نام برد و اظهار داشت:بسیاری از رخدادهای مهم مذهبی در شب قرار گرفته و براساس آیات قرآن کریم در شب اسرار فراوانی نهفته است.
وی در ادامه به تشریح عظمت شب های قدر از منظر قرآن کریم اشاره کرد و گفت:همه رموز رشد و نمو سعادت بشر در قرآن این کتاب آسمانی وجود دارد.
معتمدی فر با ذکر این مطلب که بعد از توحید و مبارزه با شرک، رسیدن به رشد مهمترین رسالت پیامبران و ائمه هدی است، افزود:درک شب قدر به این است که ما به رشد و بالندگی معنوی و قرآنی برسیم.
امام جمعه میناب در بخش دیگری از خطبه ها، علل تنهایی مولای متقیان امام علی(ع) را مورد بحث قرار داد و با بیان این که دشمنان تلاش می کردند به جامعه تلقین کنند که حکومت امام علی(ع) مقبول جامعه نبوده، گفت:هیچ حکومتی در طول تاریخ در مشروعیت، مقبولیت و محبوبیت به پای حکومت امام علی(ع) نمی رسد.
وی ضمن توصیه همگان به مطالعه خطبه شقشیه، اظهار داشت:اکنون هم دشمنان و بدخواهان نظام با بهره گیری از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به دنبال اعتبارزدایی از انقلاب اسلامی هستند.
خطیب جمعه میناب گفت:مسئولان نیز وظیفه دارند برای اعتبارسازی و اعتماد سازی برای نظام با توطئه های دشمنان مقابله کنند.

خطیب جمعه میناب مشروعیت، مقبولیت و محبوبیت را یکی از معیارهای حکومت امیرالمومنین(ع) برشمرد و گفت: دشمنان در فضای مجازی از جمهوری اسلامی دارند اعتبار زدایی می کنند که بگویند نظام ما مقبول نیست همان کاری که سر حکومت حضرت علی(ع) دردآوردند با جمهوری اسلامی هم همان کار می کنند.

معتمدی فر عنوان کرد: ما برجام مشروط؛ برجامی که تمام تحریم های هسته ای و غیر هسته ای در آن واحد بر داشته شود و برجامی که مشروط به نامه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) قبول داریم.

وی افزود: نظام ما را یک فقیه با روح مهندسی بنام روح الله الخمینی(ره) پایه گذاری کرده و یک نظام بی بدیل در جهان به شمار می رود، انتخابات خوب است اما انتخاباتی که پول های کثیف وارد آن شود به اجرا بر می گردد و به قانون ربطی ندارد.

خطیب جمعه میناب با اشاره به سالروز بزرگداشت فتح خرمشهر گفت: این ملت با روحیه جهادی و انقلابی که دارد قادر به فتح خرمشهر های دیگری نیز است و  اگر دشمن  ما را به حریم شکنی و تحریم تهدیدمی کند ریاض تلاوی و حیفا را قتح خواهیم کرد.

معتمدی فر خاطر نشان کرد: نماینده ها فاصله شان را با مردم نزدیک کنند نوشتن قانوشان باید مشکلات مردم را رفع گیر کند نه اینکه با نوشتن قانونشان گیر مشکلات زیادتر کند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: