• تاریخ: اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸-۷:۳۶
  • شناسه خبر: 74037

امام جمعه توکهور و هشتبندی:

ملت ایران محکم پای آرمان های انقلاب ایستاده اند/ آمریکایی ها آرزوی تسلیم ملت ایران را به گور خواهد برد

امام جمعه توکهور و هشتبندی گفت: جهانیان بدانند آحاد ملت ایران محکم پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و آمریکایی ها آرزوی تسلیم ملت ایران را به گور خواهد برد. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام محمد بارانی خطیب جمعه توکهور-هشتبندی در خطبه های نماز جمعه امروز با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ؛گفت:انسان در سایه ارتباط با پروردگار متعال به تکامل میرسد و ماه رمضان بهترین فرصت برای رشد و تکامل و انس با ذات اقدس الهی است

حجت الاسلام بارانی حضرت خدیجه سلام الله علیها را بانویی نمونه ؛فداکار و مظلومه معرفی کرد و ضمن تشریح ابعاد مختلف ایثارگری حضرت در جهت حفظ و تقویت اسلام افزود:رنج هایی که این بانو در دوران همسری پیامبر به آن مبتلا شدند را سایر همسران پیامبر ندیدند؛در دوران اوج سختی ها و فشارها خصوصا در شعب ابی طالب خدیجه در کنار پیامبر و یاوری دلسوز و مقاوم برای نبی اکرم بودند.

امام جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به بحران آب شرب در سطح شهر و روستاهای منطقه و تشدید این بحران در ماه مبارک رمضان یاداور شد:با پیگیری مسئولین منطقه کارهایی انجام و قول هایی داده شده است اما بی آبی مردم در این گرمای هوا و ماه مبارک اصلا قابل قبول نیست.

بارانی  شبکه فرسوده انتقال آب؛ انشعابات غیرمجاز و عدم تدبیر و برنامه ریزی مناسب را سه عامل مهم ایجاد بحران کم آبی دانست و گفت:مسئولان مربوطه باید با قید فوریت و جدی به مساله ورود بکنند و این مشکل اساسی را برای همیشه رفع بکنند.

حجت الاسلام بارانی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب مجموعه اداره برق در خدمات رسانی مناسب به مردم و تدبیر در رفع نواقص در قبل از فصل گرما اظهار کرد:همه دستگاهها موظفند در جهت خدمات رسانی بهتر به مردم پیش بینی لازم را داشته باشند و نباید اجازه بدهیم بحرانی به وجود بیاید و بعد به فکر چاره باشیم.

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به مساله برجام و بیانیه شورای امنیت ملی ضمن بیان نکاتی در این رابطه گفت:رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند که برجام هم یک تجربه دیگر برای ملت ایران خواهد بود و بدعهدی آمریکایی ها و نوچه های اروپایی شان بازهم به اثبات رسید لذا باید یک درس برای مسئولان ما باشد که دوبار از یک سوراخ گزیده نشوند.

امام جمعه توکهور و هشتبندی رفتار امریکایی ها را در راستای اعمال چهل ساله آنها علیه ملت ایران دانست و تاکید کرد:تهدید؛جنگ روانی ؛دلسرد کردن مردم و ایجاد دودستگی از ابزار مهم آنها در برابر ملت ایران است اما بابصیرت ملت در طول این چهل سال به معنای واقعی کلمه نتوانستند هیچ غلطی بکنند.

حجت الاسلام بارانی افزود:در مساله برجام از اعتماد بی جای به دشمن باعث شد که ضربه بخوریم و البته به تجربه ثابت شده است که آمریکایی ها جز به تسلیم و برده بودن ملت ها راضی نمی شوند و برای این هدف به بهانه مختلف وارد میشوند و البته به لطف الهی ترامپ هم مثل باقی مقامات سابق آمریکایی آرزوی تسلیم ملت ایران را به گور خواهد برد.

وی  ضمن تایید اقدام شایسته شورای امنیت ملی کشور در مقابل بدعهدی آمریکا و اروپا به موضع سخیف اروپایی ها در این رابطه اشاره کرد و گفت:اروپایی ها با وقاحت تمام در برابر خواسته به حق ملت ایران اعلام میکنند که زیر بار ضرب الاجل ایران نخواهند رفت و ایران همچنان باید به تعهدات برجامی خود پایبند باشد ؛که حقیقتا این مدل نگاه اوج تفکر استعماری آنها را در مواجهه با ملت ها نشان می دهد.

امام جمعه توکهور-هشتبندی تصریح کرد:اروپایی ها در حالی که در برابر قلدری و عربده کشی ترامپ به یک اظهار تاسف بسنده میکنند اما در برابر مطالبه به حق ملت ایران گردن کلفتی میکنند و بعد یکصدا با آمریکایی ها شروع به تهدید ملت ایران می نمایند اما ما ملت ایران اعلام میکنیم که هم احمق های آمریکایی و هم خبیث های اروپایی و هم بی غیرت های کاسه لیس منطقه ای آنها بدانند که محال است ملت قهرمان ایران و رهبری انقلابی نظام در مقابل فشارهای اقتصادی اعمال شده در مقابل آمریکا زانو بزنند ؛قطعا کسی که زانو خواهد زد شما خواهید بود و درخواهید یافت که ملت ایران اهل صبر و مقاومت است.

امام جمعه توکهور-هشتبندی ضمن دعوت ملت ایران به وفاق و همدلی و وحدت گفتند:صدایی که از ملت ایران به دنیا مخابره میشود چیزی جز وحدت ملت و دولت نیست لذا جهانیان بدانند آحاد ملت ایران محکم پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و آمریکائیها آرزوی تسلیم ملت ایران را به گور خواهد برد.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: