• تاریخ: آذر ۲, ۱۳۹۷-۱۵:۰۵
  • شناسه خبر: 72546

مهمترین عرصه نقش آفرینی بسیج فضای خدمت رسانی به مردم است

فرمانده سپاه میناب در جمع نمازگزاران مینابی گفت:مهمترین عرصه نقش آفرینی بسیج فضای خدمت رسانی به مردم است. ...

به گزارش میناب جنوب،سرگرد طالب احمدی نیا، فرمانده سپاه شهرستان میناب در جمع باشکوه نمازگزاران مینابی گفت:بسیج نیرویی برآمده از دل مردم است که در هر موقعیتی متناسب با شرایط پیش آمده، برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی وارد صحنه می شود و تمام توان خود را برای انجام صحیح ماموریت خود به کار می گیرد.
سرگرد احمدی نیاافزود: بسیج در زمان هشت سال دفاع مقدس با توجه به جنگ سخت دشمن، به صورت یک نیروی نظامی وارد صحنه دفاع از کشور شد اما با پایان یافتن این دوره، علاوه بر توجه به بعد نظامی و امنیتی، دامنه فعالیت های خود را به بخش های دیگر نیز گسترش داد تا توان مقابله با دشمن در جبهه جنگ نرم را هم داشته باشد.

فرمانده سپاه میناب اضافه کرد: نیروی مردمی بسیج در تمام طول سال، خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی را هدف نهایی خود می داند و در این مسیر از همه توانش استفاده می کند.
وی با بیان این که بسیجیان آماده اند و هرجا که لازم باشد حضور پیدا می کنند، گفت: امروز بسیج علاوه بر فعالیت در بخش های نظامی و امنیتی در عرصه های خدمت رسانی، محرومیت زدایی و مقابله با آسیب های اجتماعی به کمک دولت آمده و هرجایی که نیاز به حضور بسیج است این نیروی مردمی حاضر می باشد.
فرمانده سپاه میناب با اشاره به این که هفته بسیج فرصت خوبی برای نگاه عمیق به جایگاه و نقش این نیروی مردمی در پیشرفت کشور است، افزود: امروز مهمترین عرصه ای که بسیج می تواند در آن نقش ایفا کند، فضای خدمت رسانی به مردم است که نقش موثری در مقابله با جنگ روانی دشمن دارد.

وی ادامه داد: جهادگران بسیجی، الگوهای مطلوبی هستند که معرفی آنان به جامعه، باعث ایجاد حس امید و تلاش در میان جوانان می شود و انگیزه افراد را برای گسترش فعالیت های اجتماعی بالا می برد.

فرمانده سپاه میناب خاطر نشان ساخت: هر جا بسیج در طول این ۴۰ سال بود پیشرفت و آبادانی هم بوده است،بسیج هر غائله را با حضور خودش خاتمه داده و راه جدید را در هر عرصه باز کرده است.

احمدی نیا گفت: تجربه ارزشمند بسیج در حوزه محرومیت زدایی، ساخت مسکن برای محرومین و کار بدون حقوق و فوق العاده گرفتن و تنها با وجدان کاری برگرفته از یک تفکر بسیجی منبعث از قرآن و اسلام است.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: