• تاریخ: خرداد ۱۸, ۱۳۹۷-۱۵:۵۹
  • شناسه خبر: 71258

نابودی اسرائیل معجزه الهی قرن معاصر خواهد بود

فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت: نابودی اسراییل معجزه الهی قرن معاصر خواهد بود. ...

به گزارش میناب جنوب،طالب احمدی نیا فرمانده سپاه میناب ضمن تقدیر و تشکر از مردم ولایتمدار به پاس حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس گفت:شرکت مردم میناب در راهپیمایی روز قدس نشان ایمان و عزم جدی مقابله با باطل بود.

فرمانده سپاه میناب آزادی فلسطین را تحقق وعده الهی در برابر خواست مستکبران و کفار دانست و افزود: روز قدس فقط روز فلسطین نیست؛ روز امت اسلامی است، روز فریاد رسای مسلمانان علیه سرطان کشنده‌ی صهیونیسم است، که به وسیله‌ی دست متجاوز اشغالگران، مداخله کنندگان و قدرت‌های استکباری به جان امت اسلامی افتاده است.
طالب احمدی نیا با بیان اینکه روز قدس ،دشمن اصلی جهان اسلام را به دنیا معرفی کرد افزود: دشمنان با تبلیغات گسترده رسانه ای جهان که در دست دارند سعی می کنند به دنیا القا کنند که اسراییل دشمن تراز اول جهان اسلام نیست ولی امام راحل در ابتکاری هوشمندانه و دقیق این توطئه دشمن را خنثی کرد و روز قدس ماهیت شوم و پلید اسراییل را نسبت به جهان اسلام نمایان تر می کند.

احمدی نیا روز قدس روز نمایش انزجار از صهیونیسم جهانی دانست و خاطر نشان کرد: مردم شهرستان میناب با حضور خود در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که همیشه در صحنه و گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند.

وی اذعان داشت: ملت های آزادی خواه دنیا نفرت و انزجار خود را نسبت به رژیم منفور و پلید و این غده سرطانی یعنی اسراییل در راهپیمایی با شکوه روز قدس بروز دادند و از همه آحاد مردم ولایتمدار شهرستان میناب از به نمایش گذاشتن صحنه مستحکم و دشمن شکن خود در این روز تقدیر می شود.

فرمانده گفت: متاسفانه برخی دولت های عربی همگام و هم صدا با اسراییل حرکت می کنند ولی غافل از آنند که شمارش معکوس نابودی اسراییل به صدا در آمده و انشاالله این آرزوی مسلمانان به نصرت الهی به زودی محقق خواهد شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: