• تاریخ: مرداد ۱۲, ۱۳۹۳-۱۸:۴۷
  • شناسه خبر: 11860

نتایج اولیه کنکور ۹۳ اعلام شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، نتایج آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. براساس این گزارش، هر یک از داوطلبان حاضر در آزمون سراسری سال ۹۳ می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد شدن به بخش مشاهده کارنامه نتایج اولیه را از طریق وارد کردن اطلاعات آزمونی، ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، نتایج آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

13911209000411_PhotoA

براساس این گزارش، هر یک از داوطلبان حاضر در آزمون سراسری سال ۹۳ می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد شدن به بخش مشاهده کارنامه نتایج اولیه را از طریق وارد کردن اطلاعات آزمونی، مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد یا وارد کردن مشخصات کارت اعتباری ثبت‌نام شامل شماره پرونده، رمز ورود و شماره شناسنامه یا وارد کردن مشخصات ثبت‌نامی و مشخصات فردی شامل شماره پرونده، کد رهگیری، شماره شناسنامه نسبت به مشاهده و پرینت کارنامه خود اقدام کنند.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی‌شده داوطلبان می‌توانند برای انتخاب رشته و ثبت کد رشته انتخابی در فرم انتخاب رشته اینترنتی در روز چهارشنبه ۱۵ مردادماه تا دوشنبه ۲۰ مردادماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه آزمایشی یا گروه‌های آزمایشی ذیربط برای انتخاب رشته کد رشته محل‌های انتخابی از میان کدرشته‌های مجاز یا گروه‌های مجاز اقدام و کدرشته محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب کنند.

براساس این گزارش، به طور کلی ۶۹۵ هزار و ۶۹۷ نفر کل ظرفیت است که از این تعداد ۱۱۰ هزار و ۸۱۸ نفر به صورت روزانه، ۲۸ هزار و ۵۴۳ نفر به صورت شبانه، ۴ هزار و ۵۹۵ نفر مجازی و بین‌الملل، ۸۰۴ نفر نیمه‌حضوری، ۱۶۶ هزار و ۸۳ نفر غیرانتفاعی، ۱۵ هزار و ۵۲ نفر فرهنگیان و ۳۶۹ هزار و ۴۸۴ نفر در دانشگاه پیام نور پذیرفته می‌شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: