• تاریخ: بهمن ۲۱, ۱۳۹۶-۲۰:۴۲
  • شناسه خبر: 69498

ندای “الله اکبر” در آسمان میناب طنین انداز شد

طنین بانگ "الله اکبر" همزمان با شب پیروزی انقلاب اسلامی ایران در فراز بام ها و در کوچه پس کوچه های شهرستان میناب طنین انداز شد. ...

به گزارش میناب جنوب، مردم قدرشناس و همیشه در صحنه شهرستان میناب به پاس پیروی از ملت بزرگ ایران اسلامی، فریادهای کوبنده و بانگ رسای الله اکبر را از بلندای آسمان این استان به گوش جهانیان رسانده و با این فریادها یادآور تکبیرهای بهمن ماه سال ۱۳۵۷ شدند که موجب درهم شکستن تمامی کاخ های ظلم و طاغوت شد.

مردم سراسر شهرستان میناب در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عشق و ایمان و اعتقاد، حماسه‌ای ماندگار در سایه بصیرت خلق کردند و پاسخی محکم به یاوه گویی‌ها و بی‌ادبی‌های استکبار دادند که حضور اقشار مختلف مردم با ظاهرهای مختلف نشان دهنده جامعیت این انقلاب است.

بر اساس این گزارش  در بخش سندرک، توکهور ،بخش بندزرک و بخش مرکزی و همچنین شهر هشتبندی و شهر تیرور نیز شاهد طنین به یاد ماندنی الله اکبر و خامنه ای رهبر بر فراز بام های خانه ها بود و آسمان میناب، نور باران شد.

فریاد الله اکبر شعاری است که ملت ایران در مبارزات خود در دوران ستم شاهی سر می دادند و به پیروزی رسیدند.

ندای الله اکبر ملت ایران در شب ۲۲ بهمن پیام صلح و دوستی برای همه ملت آزادیخواه جهان و نشانگر استقلال و آزادی و انقلاب اسلامی ملت ایران است.

لازم به ذکر است در این شب به یادماندنی در سراسر شهرستان میناب جشن شادی به پاس پیروزی انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: