• تاریخ: بهمن ۱۸, ۱۳۹۷-۱۷:۵۹
  • شناسه خبر: 73057

فرمانده سپاه میناب گفت:

نسل طلاب جوان رویش های انقلاب و پرچمدار تداوم انقلاب اسلامی هستند

فرمانده سپاه میناب در جمع طلاب حوزه علیمه امام علی(ع) میناب گفت: نسل طلاب جوان از رویش های انقلاب و پرچمدار تداوم انقلاب اسلامی هستند. ...


به گزارش میناب جنوب، طالب احمدی نیا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میناب در جمع طلاب حوزه علیمه امام علی(ع) میناب گفت:طلاب و روحانیون همیشه پرچمدار عزت واقتصاد ایران اسلامی بوده اند.
فرمانده سپاه میناب،نسل طلاب جوان را از رویش های انقلاب وپرچمدار تداوم انقلاب اسلامی دانست و افزود: : نسل کنونی انقلاب در عرصه مجاهدت پاسداری از انقلاب حضوری فعال دارند

سرگرد احمدی نیا با بیان اینکه دشمن با گسترش رسانه ها، باورها و اعتقادات مردم این مرز و بوم را مورد هدف قرار گرفته است، اظهار داشت: حضور در صحنه طلاب و روحانیان در جامعه می تواند بسیاری از توطئه های دشمنان علیه دین و روحانیت را خنثی کند.

وی با بیان اینکه دشمنان می خواهند انقلاب اسلامی  از یادها برود تاکید کرد: انقلاب ما انشاءالله به فرمایش امام بزرگوارمان شروع انقلاب جهانی امام عصر روحی است و هیچ قدرتی توان غلبه بر مشیت الهی و حاکمیت اسلام بر جهان راندارد و روز به روز بر اقتدار و پیشرفت انقلاب اسلامی در دنیا افزوده می شود.

احمدی نیا ادامه داد: وعده الهی حکومت مستضعفان وصالحین روی زمین است که قطعا وعده اللهی تغییر ناپذیر است.
فرمانده سپاه میناب،ضمن دعوت مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه گفت: حضور در راهپیمایی بزرگ ۲۲بهمن مشت محکمی بر دهان ترامپ وسایر سردمداران نظام کفر جهانی خواهد بود.
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: