• تاریخ: سپتامبر 29, 2018-14:43
  • شناسه خبر: 72357

نشست هماهنگی پلیس پیشگیری و برقراری نظم و امنیت دانش آموزان مینابی

نشست هماهنگی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان میناب و پلیس پیشگری با هدف با هدف برقراری نظم و امنیت دانش آموزان بخصوص مدارس دخترانه در میناب برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب،نشست هماهنگی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان میناب و پلیس پیشگری ،با حضور عباس سالاری و حسین گنج آبادی کارشناسان حراست و انجمن اولیا وسرگرد آزادی و سرگرد خوشرویان رئیس و معاون پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی شهرستان میناب برگزار شد.

 عباس سالاری کارشناس مسئول حراست آموزش وپرورش شهرستان میناب گفت:این نشست با هدف برقراری نظم و امنیت دانش آموزان بخصوص مدارس دخترانه برگزار شد.

سالاری تصریح کرد:با حضور پلیس انتظامی و راهور در کنار مدارس در هنگام بازگشایی و تعطیلی مدارس بخصوص مدارس دخترانه شاهد تامین امنیت بیشتری خواهیم بود.

حراست آموزش و پرورش میناب افزود: نشست امروز باعث دلگرمی ما است و هم افزایی میان نیروی انتظامی و آموزش وپرورش، موجب دلگرمی مردم و نیز ارتقا امنیت است.

رئیس پلیس پیشگیری شهرستان میناب بر تعامل دوسویه میان دو سازمان تاکید و اظهار داشت: باید این همکاری ها در حوزه های مختلف تقویت شود و قطعا نیروی انتظامی در این راستا در کمک به آموزش و پرورش دریغ نخواهد کرد.

سرگرد آزادی تصریح کرد: از هیچ کوششی درجهت تامین نظم و امنی مدارس دریغ نخواهیم کرد و تمتم توان خود را در این راه بکار خواهیم بست.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: