• تاریخ: تیر ۱۹, ۱۳۹۶-۶:۰۰
  • شناسه خبر: 64521

طی هفته کرامت؛

نمایش آیینی با موضوع امام رضا (ع) در میناب برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از تولید و اجرای عموم نمایش های آئینی با موضوع امام رضا(ع) همزمان با دهه کرامت در این شهرستان خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب، رضا اوژند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میناب گفت: همزمان با آغاز جشنواره های فرهنگی و هنری رضوی سراسری و نزدیکی ایام دهه کرامت هنرمندان مینابی خود را مهیای حضوری فعال به عنوان نمایندگان استان در این جشنواره ها می کنند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب افزود: نمایش آیینی “فاطمه  رضا” به نویسندگی حبیب الله ناصری و کارگردانی مشترک باقر رمضانزاده و حبیب الله ناصری و نمایش شبیه خوانی با نام  ” تولد امام رضا  (ع) ” به نویسندگی داوود فتحعلی بیگی و کارگردانی باقر رمضان زاده و محمد اختیاری و نمایش پرده خوانی  رضوی به نویسندگی جعفر قاسمی و کارگردانی و اجرا محمد اختیاری در دهه کرامت در میناب اجرا می شود.

 

اوژند اضافه کرد: علاقه هنرمندان میناب به کارهای نمایشی و ارادت خاص آنان به ائمه معصومین بخصوص امام رضا (ع) آنان را مجاب به تولید آثار نمایشی مرتبط با آیین و فرهنگ رضوی کرده است.

وی گروه نمایشی “صدف” میناب به سرپرستی باقر رمضانزاده از گروه های فعال این شهرستان بوده و با تولید و اجرای عموم نمایش در سطح شهر و محلات افراد  زیادی را جذب مفاهیم معنوی کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: