• تاریخ: آبان ۲۰, ۱۳۹۵-۶:۴۵
  • شناسه خبر: 59435

مسئول خانه مطبوعات هرمزگان گفت:

نماینده خانه مطبوعات شهرستان میناب انتخاب و معرفی می شود

رئیس خانه مطبوعات استان هرمزگان از انتخاب و معرفی نماینده خانه مطبوعات در میناب و کلیه شهرستانهای استان خبر داد و گفت: پیشرفت و تقویت فضای اطلاع رسانی هرمزگان نیازمند تعامل و وحدت رسانه ها است. ...

img_20161109_183656

کامبیز حسین پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار میناب جنوب ایجاد انسجام و تعامل سازنده فضای رسانه هرمزگان را یکی از ویژگیهای بارز خانه مطبوعات دوره ششم هرمزگان بر شمرد و گفت: به زودی تمامی مسئولان خانه مطبوعات شهرستان ها به پیشنهاد اعضای خانه مطبوعات هر شهرستان توسط خانه مطبوعات معرفی می شوند.

 

رئیس خانه مطبوعات استان هرمزگان افزود: انتظار داریم مسئولان در شهرستانها همکاری مناسبی با اهالی مطبوعات داشته باشند تا خبرنگاران بتوانند رسالت خود را انجام داده و راه را برای پیشرفت استان هموار سازند.

حسین پور تعامل سازنده بین مطبوعات و مسئولان در رفع مشکلات حوزه مطبوعات را از ضروریات پیشبرد و تقویت فضای رسانه ای هرمزگان برشمرد و تصریح کرد: در شهرستان هایی چون میناب، بندرلنگه و حاجی آباد نیارمند توسعه و تربیت نیروی انسانی خبره، متعهد در حوزه خبرنگاری هستیم.

این مقام مسئول در حوزه رسانه اذعان داشت: خبرنگاران شهرستان ها در سایه همدلی و تعامل با یکدیگر و مسئولان راه را برای پیشرفت و توسعه بخش های مختلف شهرستان در فضای همدلی دنبال کنند.

وی تاکید کرد: میناب به لحاظ قدمت تاریخی ، پتانسیل های فراوان ، وجود نویسندگان و پژوهشگران نخبه همواره زبانزد خاص و عام بوده است که می طلبد اهالی مطبوعات در این شهرستان نسبت به انعکاس اخبار شهرستان اهتمام داشته باشند.

حسین پور همچنین از برگزاری کلاس های آموزشی حوزه رسانه در شهرستان میناب با همکاری سازمان بسیج رسانه و انجمن صنفی مطبوعات استان در آینده نزدیک خبرداد و با بیان اینکه فضای اطلاع رسانی شهرستان میناب نیازمند جوان سازی است، گفت: از خبرنگاران میناب بعنوان پرچمداران اطلاع رسانی در شهرستان میناب انتظار می رود نخبه های خبرنگار را در منطقه شناسایی و نسبت به معرفی آنها به خانه مطبوعات اقدام نمایند .

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: