• تاریخ: دی ۹, ۱۳۹۷-۱۴:۵۰
  • شناسه خبر: 72845

امام جمعه میناب:

نهم دی روز ریشه کنی فتنه گران است

امام جمعه میناب وظیفه امروز ما را صیانت از اقتدار نظام دانست و اظهار کرد:در شرایط کنونی که دشمنی های بدخواهان و فتنه انگیزی ها ادامه دارد، لازم است بار دیگر مردم حضور آگاهانه و همراه با بصیرت در صحنه داشته باشند. ...

به گزارش  میناب جنوب، حجت الاسلام و السلمین میرزا حسین معتمدی فر امام جمعه میناب در همایش ۹ دی در جمع مردم ولایتمدار میناب گفت: ما در طول تاریخ سه انقلاب را گذرانده ایم، در انقلاب اول سرنگونی رژیم داخلی، دوم تسخیر لانه جاسوسی، ابهت و هیمنه امریکا ما در روز ۱۳ آبان ۵۸ شکستیم.

حجت الاسلام معتمدی فر افزود:اتحاد و همبستگی ملت ایران در محکومیت فتنه‌گران سبب شد تا توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان با شکست روبه‌رو شود، در حقیقت نهم دی ماه تجلی حماسه بزرگ بصیرتی مردم پس از ماه ها فعالیت فتنه در کشور بود و امروز این حضور حماسی، بصیرت و ولایتمداری، بیش از هر زمان بایستی سرلوحه کار ما قرار گیرد.

خطیب جمعه میناب گفت: استکبار جهانی و مشرکین صدر اسلام نتوانسته اند اسلام و ملت ما و امام مسلمین ما امام خامنه ای را‌ بشناسند، مقام معظم رهبری یک استثناء تاریخ است، دشمنان رهبر ما را نشناخته اند،دشمن دارد برای پسا رهبری توطئه می کند.

امام جمعه میناب تاکید کرد: حضور گسترده مردم در صحنه های حماسی نشانگر آن است که انقلاب در دل امت اسلامی ریشه ای عمیق و مستحکم دارد و دشمن نیز باید از این واقعیت آگاه شود.

امام جمعه میناب وظیفه امروز ما را صیانت از اقتدار نظام دانست و اظهار کرد:در شرایط کنونی که دشمنی های بدخواهان و فتنه انگیزی ها ادامه دارد، لازم است بار دیگر مردم حضور آگاهانه و همراه با بصیرت در صحنه داشته باشند و به تمام دشمنان خارجی و عوامل داخلی دشمن این پیام را برسانند که پشتیبان نظام هستند.

وی ادامه داد: مسئولین نیز در هر پست و مقام باید در صدد اقتدارافزایی نظام تلاش کنند و اقتدار نظام را به رخ دشمن بکشند.

وی همچنین ضرورت توجه به جنگ رسانه ای دشمن را مورد تاکید قرار داد و گفت: امروز دشمن از طریق گوشی های همراه می خواهد بصیرت را از ما بگیرد‌.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: