• تاریخ: دسامبر 26, 2018-6:22
  • شناسه خبر: 72757

نهم دی ماه روز بصیرت افزایی و بیداری ملت ایران است

فرمانده سپاه میناب تاکید کرد: روز نهم دی ماه روز بصیرت افزایی و بیداری ملت ایران است که باید هر ساله این روز باشکوه تر از قبل گرامی داشته شود. ...

به گزارش میناب جنوب، طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب در آستانه فرارسیدن نهم دی ماه این روز را، روز عزت، استقلال و بصیرت مردم ایران دانست و افزود:در سالروز یوم الله ۹دی ملت انقلابی ایران اسلامی حماسه ای دیگرخواهند آفرید و یک باردیگر به دشمنان اسلام و انقلاب نشان خواهند داد که مردم ایران اسلامی فارغ از جناح های سیاسی و مشکلات اقتصادی، درپایبندی به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه از جان و مال خود می گذرند.

سرگرد پاسدار طالب احمدی نیا تاکید کرد: حماسه ۹دی، مرهون رهبری و مدیریت حکیمانه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و  نهایت صبوری و تدبیر الهی ایشان و همچنین حضور بموقع مردم فهیم ایران اسلامی است، که تمام طرح های دشمن و فریب خوردگان را شکست داد.

فرمانده ناحیه مقاومت میناب، ادامه داد: حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ یکی از برهه‌های تاریخی حضور با بصیرت مردم وقت شناس ایران اسلامی و عزیز ما در صحنه دفاع از انقلاب و ارزش های اسلامی است.

وی تاکید کرد: روز نهم دی ماه روز بصیرت افزایی و بیداری ملت ایران است که باید هر ساله این روز باشکوه تر از قبل گرامی داشته شود.

احمدی نیا اظهار داشت: از نهم دی ماه تحت عنوان یوم الله یاد می شود و این بدان معناست که در این روز دست قدرت الهی به یاری مردم در خنثی سازی توطئه های دشمنان آمده است.

وی تصریح کرد:امسال نیز همزمان با سالروز یوم الله ۹ دی، مردم ولایتمدار شهرستان میناب هم گام و هم صدا با دیگر مردم ولایتمدار استان هرمزگان عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهانیان بخصوص بدخواهان نظام نشان خواهند داد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: