• تاریخ: آبان ۲۹, ۱۳۹۶-۱۰:۵۳
  • شناسه خبر: 67341

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب:

هفته بسیج؛ هفته بزرگداشت ارزشهای انقلاب اسلامی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب، گفت: هفته بسیج هفته بزرگداشت ارزشهای انقلاب اسلامی است. ...

نعیم اربابی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب،ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته بسیج گفت: بسیجی یک فرهنگ است و تا فرهنگ بسیجی در کشور هست دشمن هیچ لطمه ای به این نظام و انقلاب نمی تواند وارد کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب بسیج را اصلی ترین مدافع این نظام و انقلاب دانست و افزود: از اول انقلاب تا کنون هر توطئه ای علیه این نظام و انقلاب به دست بسیج خنثی شده است و دشمنان این انقلاب می دانند که تا بسیج مستحکم و استوار در بدنه این انقلاب است هیچ غلطی نمی توانند بکنند و تمامی نقشه های آنان باطل است.

این مقام مسئول حضور بسیج در تمامی صحنه های انقلاب را از ویژگی های بارز این نهاد مقدس دانست و اظهار داشت: در هر مکان و زمانی که نظام و انقلاب ما دچار توطئه یا مشکل و بحرانی شده است بسیج با اقتدار کامل وارد صحنه شده است و رسالت خود را به خوبی به پایان رسانده است.

اربابی بسیج را قدرتمند و با اقتدار برشمرد و بیان کرد:کشور سوریه و عراق با الگو گرفتن از بسیج کشورمان و تشکیل بسیج مردمی توانستند گروه تروریستی داعش را شکستی مفتضحانه بدهند و این موضوع اهمیت حیاتی تشکیل بسیج را در کنار ارتش هر کشوری می رساند.

به گفته اربابی،تشکیل تاریخی بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) یک حرکتی ژرف نگرانه و حساب شده بود که امام خمینی(ره) تحولات پیش روی این نظام و انقلاب را پیش بینی کرده بود و می دانست که فقط بسیج است که می تواند این نظام و انقلاب را در برابر تهدیدات بیمه کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب در ادامه گفت: هفته بسیج باید یادآور رشادتهای رزمندگان و بزرگداشت ارزشهای انقلاب اسلامی باشد و نسل های بعد از انقلاب بدانند که این نظام و انقلاب به راحتی به دست نیامده و خونهای زیادی پای درخت انقلاب اسلامی ریخته شده است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: