• تاریخ: مهر ۱۵, ۱۳۹۶-۵:۳۶
  • شناسه خبر: 66512

همایش رهروان زینبی در توکهور و هشتبندی برگزار شد

همایش رهروان زینبی به منظور الگوسازی از سیره پیام‌آور عاشورا تا لبیک یا زینب (س) با محوریت بانوان در بخش توکهور و هشتبندی شهرستان میناب برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب، فریبا رستاخیز فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت صدیقه کبری(س) بخش توکهور و هشتبندی حضرت زینب (س)، را اسوه صبر و استقامت و مظهر پایداری در راه اعتلای دین و اندیشه الهی برشمرد و اظهار داشت: همایش بزرگ رهروان زینبی به منظور الگوسازی از سیره پیام‌آور عاشورا تا لبیک یا زینب (س) توسط بانوان در بخش توکهور و هشتبندی شهرستان میناب برگزار شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت صدیقه کبری(س) بخش توکهور و هشتبندی  بر ضرورت الگوسازی برای بانوان با بهره‌گیری از سیره و سنت بزرگ بانوی اسلام حضرت زینب(س)کرد و افزود: این همایش با هدف ترویج فرهنگ حجاب زینبی، زنده نگهداشتن قیام عاشورا و نقش حضرت زینب(س) در دفاع از ولایت برگزار شد.

رستاخیز گفت: بانوان ما باید در امور شخصی نظیر خانه داری، همسر داری و تربیت فرزند و در امور اجتماعی و حتی امور سیاسی حضرت زینب(س) را به عنوان الگوی خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: امروز بانوان ما با الهام از فرهنگ عاشورا اجازه طرح و نقشه برای نفوذ دشمن به جامعه نخواهند داد و  هر گونه توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

همایش بزرگ رهروان زینبی در قالب طرح بصیرت عاشورایی به منظور همدردی با حضرت زینب(س) با محوریت بانوان با یکصد نفر از بانوان در بخش توکهور و هشتبندی برکزار شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: