• تاریخ: بهمن ۱۵, ۱۳۹۶-۱۵:۳۷
  • شناسه خبر: 69340

همایش رویش های انقلاب در میناب برگزار شد+تصویر

همایش هزار نفری رویش های انقلاب با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و با حضور باشکوه جوانان انقلابی در توکهور-هشتبندی برگزار گردید. ...

به گزارش میناب جنوب، آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در جمع پرشور جوانان انقلابی توکهور-هشتبندی اظهار کرد:ایران اسلامی باید به وسیله شما جوانانِ عالم و فرهیخته ساخته شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، پیشرفت و آوازه ی هر منطقه در گرو نخبگان و عالمان آن شهر دانست و افزود: علم و عمل دوبال ترقی و تکامل برای هر جوانی است.

امام جمعه مردم بندرعباس گفت: رضاخان یکی از ضد دین ترین شخصیت های تاریخ بود، رضاخان را انگلیسی آوردند و خودشان هم بردند و این نشان از حقارت و سرسپردگی شاه یک کشور است اما انقلاب اسلامی را مردم آفریدند و از آن مردم است و جاوید خواهد ماند.

حجت الاسلام بارانی با اعلام این خبر در تبیین اهداف برگزاری این همایش گفت:آشنایی نسل جوان با اصول و آرمان های انقلاب و بیان خدمات و دستاوردهای کم نظیر نظام اسلامی از اهداف برگزاری این همایش است.

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی به نقشه ها و توطئه های همه جانبه دشمن به وسیله ماهواره ها؛ و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی علیه انقلاب اشاره کرد گفت:هدف  این حملات جداکردن نسل جوان از انقلاب و ایجاد فضای یاس و ناامیدی در بین مردم و ناکارامد نشان دادن جمهوری اسلامی است لذا باید با تبیین اصول انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی جامعه و نسل جوان را آگاه کرد.

امام جمعه توکهور و هشتبندی خاطرنشان کرد: نسل جوان کشور مومن و انقلابی و پرشورتر و باانگیزه تر از نسل های گذشته در حراست از انقلاب اسلامی هستند و با تبعیت از فرمایشات رهبری معظم  در برابر هر توطئه ای محکم ایستاده اند و برای پیشرفت کشور خود تلاش خواهند کرد

جوانان به عنوان آینده سازان کشور باید علم اندوزی و کسب مهارت را سرلوحه کار خود قرار داده و از انجام فعالیت هایی که عمر و جوانی آنان را هدر می دهد، دوری کنند.

در پایان از جمعی از نخبگان علمی منطقه توکهور-هشتبندی تجلیل به عمل امد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ز

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: