• تاریخ: شهریور ۱۴, ۱۳۹۸-۲:۴۴
  • شناسه خبر: 74586

فرمانده سپاه میناب

همایش سیاسی در میناب برگزار شد

همایش سیاسی با حضور هادیان سیاسی نواحی میناب، سیریک، جاسک و بشاگرد در دانشکده کشاورزی میناب به میزبانی سپاه ناحیه میناب برگزار شد. ...

 

همایش سیاسی با حضور هادیان سیاسی نواحی میناب، سیریک، جاسک و بشاگرد در دانشکده کشاورزی میناب به میزبانی سپاه ناحیه میناب برگزار شد.

سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه میناب ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) گفت: ما نباید اجازه دهیم تاریخ دوباره تکرار شود و اسلام را به حاشیه برانند.

احمدی نیا پای کار نبودن خواص را در قیام امام حسین(ع) نکته ای حیاتی و مهم خواند و گفت: خواص آن زمان که مردم عوام زیادی نیز از آنان تبعیت داشتند اقدام و عمل به موقعی از خود نشان ندادند و این بی بصیرتی به امام عاشورا را اینگونه رقم زد.

فرمانده سپاه ناحیه میناب عاشورا را درس تاریخی بزرگ برای ملت ها دانست و گفت: امروز هر کسی که از مکتب عاشورا حمایت کند و در این راه گام بردارد یقینا سعادتمند خواهد بود.

طالب احمدی نیا با بیان اینکه عاشورا همیشه زنده است گفت: ما باید در عمل عاشورایی بودنمان را ثابت کنیم و فقط به حرف بسنده نکنیم و اگر در پست و مسئولیتی قرار گرفتیم به گفته هایمان عمل کنیم تا خداوند هم از ما راضی باشد.

سرهنگ احمدی نیا اظهار داشت: امروز نیز یزیدیان زمان منتتظر کوچکترین غفلت و لغزش ما هستند که این انفلاب و نظام ما را از بین ببرند اما غافل از آنند که یاران سید علی کوفیان نیستند که امام خود را تنها گذاشتند ما قوم سلمان هستیم و منتظر اشاره مولا و ولی خود هستیم که طومار کفر را در هم بکوبیم.

سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه میناب خطاب به هادیان سیاسی شرق استان گفت: شما هادیان سیاسی وظیفه سنگینی را بر عهده دارید و روشنگری و بصیرت افزایی شما نقش بسزایی در تصمیم مردم در همه صحنه ها خواهد گذاشت.

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: