• تاریخ: اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸-۲۳:۵۶
  • شناسه خبر: 73918

همایش طلایه داران تبلیغ در میناب برگزار شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در همایش طلایه داران تبلیغ در میناب گفت: در گام دوم انقلاب دشمنان را به زانو در خواهیم آورد. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام موسی پولادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در همایش طلایه داران تبلیغ در سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میناب گفت: در گام دوم انقلاب دشمنان را به زانو در خواهیم آورد.

وی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی ما می خواهند دستاوردهای انقلاب را ناچیز و بی تاثیر جلوه دهند تا مردم را نسبت به این نظام و انقلاب مایوس کنند و امروز شما مبلغین وظیفه سنگینی بر عهده دارید و برخی اقشار مختلف جامعه که تحت تاثیر تبلیغات سوء دشمنان قرار گرفته اند را توجیه و اهداف دشمنان را برای مردم بیان کنید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه امروز قدرت نظامی و علمی ایران در جهان مثال زدنی است گفت: روزگاری بود که یک شهروند ایرانی را با یک سگ مقایسه می کردند و حق توحش از ما می گرفتند اما امروز به برکت این نظام و انقلاب هیچ معادله سیاسی بدون حضور ایران در منطقه حل و فصل نخواهد شد که این موضوع برای دشمنان ما قابل هضم نیست.

این مسئول خطاب به طلاب و مبلغین شهرستان میناب گفت: این هنر ماست که به استناد تاریخ و وصایای امام راحل انقلاب را درست برای مردم تعریف کنیم تا مردم بدانند که انقلاب ما زنده است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز مانند کوه برای محافظت از آن استوار ایستاده است.

حجت الاسلام پولادی اظهاد داشت: هر کسی که همراه و همگام با این نظام و انقلاب اسلامی حرکت کند توسط دشمنان ما تحریم یا تهدید می شود و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مهم ترین وظیفه اش حفاظت و حراست از انقلاب است را مورد تحریم های زیادی قرار داده اند ولی خودشان هم می دانند که اراده پولادین سپاه مستکبرین را در منطقه و حتی جهان به زانو در آورده و تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عجز و ناتوانی دشمن را در مقابل سپاه می رساند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهاد داشت: امروز هدف دشمن نارضایتی مردم و فشار اقتصادی به مردم است و می خواهند مردم را مقابل این نظام و انقلاب قرار دهند و شما مبلغین باید اهداف شوم و پلید دشمن را به مردم تفهیم کنید.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: