• تاریخ: مهر ۷, ۱۳۹۷-۱۳:۲۰
  • شناسه خبر: 72339

با حضور مبلغین و اندیشمند جهان اسلام ؛

همایش علمی آموزشی سیدالساجدین در میناب برگزار می شود

از سری برنامه های هشتمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع)، سومین همایش علمی آموزشی سیدالساجدین در شهرستان میناب برگزار می شود. ...


به گزارش میناب جنوب،مرتضی چمل نژاد مدیر کانون و مسئول گروه جهادی خامس آل عباء روستای نصیرائی از توابع شهرستان میناب از برگزاری سومین همایش علمی آموزشی سیدالساجدین در روستای نصیرایی با حضور مبلغین و اندیشمند جهان اسلام و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع خبرداد.
چمل نژاد دبیر اجرایی همایش، تبلیغ و نشر معارف امام سجاد(ع) مهمترین هدف این همایش برشمرد و اظهار کرد: ازآنجایی که این امام همام نقش بسیار مهمی در تداوم نهضت عاشورا داشته اند جهت ترویج آموزه ها و اندیشه های اسلامی این بزرگوار، همایش سیدالساجدین در ۲ بخش، نشست ها و کارگاه های آموزشی و نشست علمی در سطح شهرستان و روستاهای بخش مرکزی برگزار خواهد شد.
چمل نژاد خاطر،نشست های آموزشی با فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان میناب، کارگاه های آموزشی با طلاب حوزه های علمیه خواهران و برادران شهرستان میناب، نشست بصیرتی با دانشجویان دانشگاه های میناب، گفتمان های دینی با اعضاء کانون های مساجد روستاهای تمبانو و نصیرایی و نوبند، از جمله برنامه های آموزشی این همایش عنوان کرد و گفت: این همایش با حضور مدرس بین المللی حجت الاسلام و المسلمین بلوکی برگزار می شود.
وی خاطر نشان ساخت: در راستای ترویج مبانی اندیشه های امام سجاد(ع)، حضور اندیشمندی از کشور الجزایر برنامه ریزی شده است دکتر فضیل ریّال استاد دانشگاه و اندیشمند الجزایری در مسجدجامع امام خمینی (ره) و حسینیه روستای نصیرایی در جمع عزاداران امام سجاد(ع) به نشر معارف سجادیه خواهند پرداخت.
مدیر کانون و مسئول گروه جهادی خامس آل عباء  روستای نصیرائی میناب گفت:برگزاری مسابقه حفظ چهل حدیث از امام سجاد(ع)، برای دانشجویان دانشگاه های میناب، دیدار با خانواده شهداء و جانبازان، توزیع نان نذری به نام امام سجاد(ع)، برگزاری ایستگاه های صلواتی سجادیه وعزاداری های سنتی ازجمله برنامه های دیگر این همایش می باشد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: