• تاریخ: دی ۹, ۱۳۹۷-۵:۴۸
  • شناسه خبر: 72809

همایش گرامیداشت ۹دی در توکهور و هشتبندی برگزار شد

مردم همیشه در صحنه توکهور و هشتبندی هم مانند سایر ملت ایران با برگزاری همایش نه دی با رهبر انقلاب اسلامی بیعتی دوباره کردند و نسبت به رفتار فتنه گرها ابراز انزجار کردند. ...

به نقل از میناب جنوب،حجت الاسلام محمد بارانی امام جمعه توکهور-هشتبندی در جمع باشکوه مردم توکهور-هشتبندی در مراسم بزرگداشت ۹ دی گفت:دشمنان این انقلاب از حضور مردم در صحنه دفاع از نظام اسلامی هراسان هستند.
امام جمعه توکهور و هشتبندی افزود: به لطف الهی و ایستادگی ملت بصیر ایران آمریکا و بزرگ تر از آمریکا نیز هیچ غلطی نمی توانند بکنند.


وی ۹ دی  را نماد وحدت و انسجام ملت ایران حول محور ولایت دانست و اظهار کرد:در فتنه ها باید با چراغ هدایت ولی فقیه راه و جبهه حق را تشخیص بدهیم.

بارانی در خطاب به مسئولان گفت: مسئولان با خدمت بیشتر قدردان این مردم نجیب و وفادار و بصیر باشند،فرزندان سلحشور ملت ایران در خلیج فارس ؛آمریکا را به خاک ذلت کشانده اند


سرگرد میثم رنجبر فرمانده پادگان سیدالشهدا شهرستان میناب در اجتماع بزرگ مردم انقلابی توکهور-هشتبندی به مناسبت گرامیداشت ۹ دی نیز گفت:جریان شناسی فتنه ۸۸ در شناخت فتنه های آینده ضرورت دارد.

وی ولایت فقیه را ضامن عزت و شرافت ملت ایران دانست و افزود:دشمن در صدد تخریب جایگاه ولایت فقیه است.
رنجبر ادامه داد: ایران اسلامی به برکت انقلاب امروز در بسیاری از زمینه های بر جز اولین کشورهای دنیاست.


وی گفت:حضور مردم در صحنه؛ولایت فقیه و نیروهای جان برکف مسلح ؛سه ضلع مهم پیشرفت انقلاب اسلامی هستند.
سرگرد پاسدار رنجبر بیان کرد: امام خمینی در زمانه ای که تفکر دنیاگرایی و دوری از معنویت دنیا را فرا گرفته بود ؛قیام کرد و با توکل به خدا و اتکای به دین به پیروزی رسید.
وی در پایان گفت: حضور به موقع خواص جامعه در صحنه ؛فتنه ها را خاموش میکند، مسئولان قدردان این ملت همیشه در صحنه باشند.

 

 

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: