• تاریخ: دی ۹, ۱۳۹۷-۱۴:۳۲
  • شناسه خبر: 72827

همزمان با سراسر کشور؛

همایش گرامیداشت۹دی در میناب برگزار شد+تصویر

همایش میثاق امت با ولایت در شهرستان میناب و مناطق تابعه این شهرستان برگزار و سالروز حماسه و بصیرت مردمی 9 دی گرامی داشته شد. ...

به گزارش میناب جنوب،در این همایش که صبح امروز نهم دی ماه با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار شهرستان میناب در مسجد امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد ، ابعاد مختلف فتنه سال ۸۸ و حماسه نهم دیماه سال ۸۸ مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام و السملیمن سید حسین موسوی در همایش ۹دی در جمع مردم مینابی گفت: ما مفتخریم که پیرو مکتب قرآنیم،به کوری چشم دشمنان آنهایی که می خواستند ساختار نظام دینی ما از بین ببرند و کشور را متلاشی بکنندبه کوری چشم دشمنان ما در آستانه چهلمین سال عمر انقلاب به سر می بریم.

ایران تنها کشوری است که بر اساس فقه مدیریت می شود؛ ما درس اقتدار و مقاومت نه با ترس و سازش بلکه با اقتدار به نمایش گذاشتیم.

سخنران مراسم ابراز کرد: جنگ نظامی ، جنگ رسانه ای و تهاجم فرهنگی برای به انحراف کشاندن جوانان ما توسط دشمنان کار ساز نشد و امروزه برای فروپاشی نظام توحیدی میخواهند مردم را ناامید کنند و مردم را در مقابل انقلاب قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی گفت: با حضور مردم در صحنه ۹ دی به روز مرگ فتنه تبدیل شد و مردم در روز ۹ دی نشان دادند که فارغ از جناح بندی های سیاسی پایبند نظام و انقلاب اند.

وی بیان کرد: دشمن در کنار جنگ فرهنگی، سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب، برجسته سازی ضعف ها و عملیات روانی را در پیش گرفته است.

سید حسین موسوی بیان کرد: هر کس در نوامیدی مردم مشارکت میکند در خط دشمن قرار دارد، و هر کسی که مردم را امیدوار به نظام و انقلاب میکند به نظام و انقلاب می کند.

وی با اشاره به اینکه فتنه ها تمام نشده است گفت: ملاک ما ماجرای فتنه ۸۸ است ، فتنه ها قابل تکرارند، بسیاری از فتنه گران یا پست و منصب دارند یا دنبال فرصت هستند.

در پایان حاج مهدی رسولی مداح کشوری در این همایش مدیحه سرایی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: