• تاریخ: اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷-۱۷:۳۱
  • شناسه خبر: 70903

فرمانده سپاه میناب خبرداد:

همراهی خیرین برای احداث و تکمیل مسکن نیازمندان در مناطق محروم میناب

فرمانده سپاه میناب از همراهی مسئولین و خیرین استان هرمزگان برای تامین هزینه ساخت و تکمیل منازل نیازمندان و ساخت مسجد در روستاهای مناطق محروم این شهرستان خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب، سرگرد طالب احمدی نیا، فرمانده سپاه شهرستان میناب از بازدید مسئولین و خیرین استانی به این شهرستان خبرداد و اظهار کرد: از همه ظرفیتهای کشوری و استانی برای رفع محرومیتها ومشکلات نیازمندان استفاده خواهیم کرد.

فرمانده سپاه میناب اذعان داشت: در این مرحله هزینه احداث و تکمیل منزل ۱۲ خانوار نیازمند، تعدادی وسایل سرمایشی،کمک بلاعوض، احداث یک مسجد و تجهیز چند مسجد در بخش مرکزی، کریان و سندرک تامین شد.

وی با بیان اینکه نوکری مردم بویژه مستضعفین این یاران واقعی انقلاب اسلامی  از افتخار ماست، گفت: در گام بعدی تعدادی دیگر از مسءولین استانی وخیرین تهران راجهت بازدید از منطقه دعوت کرده ایم.

این مقام مسئول افزود: در راستای خدمت به مردم باید جهادی وار با نیت قربه الی الله و بهره مندی از تمامی ظرفیت ها در جهت رفع محرومیت از روستاها اقدام خواهیم کرد.

احمدی نیا خاطر نشان ساخت: از ظرفیت خیران و مسئولین بصورت یک تیم جهادی به سمت ارزان‌سازی و مناسب‌سازی مسکن افراد نیازمند و توسعه زیر ساخت های مناطق محروم در شهرستان میناب استفاده می شود.

وی با بیان اینکه نیاز عمده در حوزه مسکن اعم از ساخت بخش از آن تعمیرات است افزود: در بسیاری از منازل با تعمیرات جزئی یا کلی اعم از احداث سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، توسعه فضای جانبی و … می‌توان وضعیت مسکن نیازمندان در مناطق محروم را به وضعیت مطلوبی رساند.

 

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: