• تاریخ: ژوئن 1, 2020-23:05
  • شناسه خبر: 75715

با افزایش ناگهانی مبتلایان به کرونا؛

وضعیت بیماری کرونا در میناب قرمز اعلام شد/راه انداری پویش تعطیلی صنوف غیر ضرور در میناب

فرماندار ویژه میناب با هشدار قرمز بودن وضعیت بیماران کرونایی در این شهرستان تاکید کرد: شهروندان بعنوان سفیران سلامت به هشدارها توجه نموده و برای قطع زنجیره ویروس کرونا،به پویش تعطیلی صنوف غیر ضرور بپیوندند. ...

محمد احمدی فرماندار ویژه شهرستان میناب با ابراز نگرانی از وضعیت قرمز فراگیری ویروس منحوس کرونا در این شهرستان با میناب جنوب،گفت:متاسفانه وضعیت شهرستان میناب از هشدار به یک زنگ خطر جدی و وضعیت قرمز رسیده است لذا خواهش می کنم به هشدارهای بهداشتی بی توجه نبوده و مراقب سلامتی خود و خانواده هایتان باشید.

فرماندار ویژه میناب افزود: هسته مرکزی شهر میناب به لحظا تردد و شلوغ بودن از لحاظ ویروس کرونا آلوده ترین منطقه بوده لذا شهروندان از تردد و حضور غیر ضروری و بدون ماسک به مرکز شهر جدا”خودداری کنند.

احمدی تاکید کرد: برابر آمار کارشناسان بهداشتی، متاسفانه افراد بی علائم و با تست مثبت در سطح میناب رو به افزایش بوده که این زنگ خطری برای سلامت کلیه شهروندان می باشد.

وی با هشدار قرمز بودن وضعیت بیماران کرونایی در میناب تصریح کرد:بانک ها، ادارت، و اصناف به شهروندانی که پروتکل های بهداشتی بخصوص از ماسک و دستکش استفاده نمی کنند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی کنند خدمات ارائه ندهند و در صورت مشهده برخورد خواهد شد

این مقام مسئول گفت:با توجه به افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در سطح شهرستان ، بازرسی ها در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی خصوصا استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از ادارات سطح شهرستان، بانک ها و اصناف و بازاریان تشدید شده است.

فرماندار ویژه میناب اذعان داشت:با توجه به شرایط پیش رو و تکمیل ظرفیت بخش کرونای تنها بیمارستان میناب، از اصناف و بازاریان خواهش می کنیم با میل و رضایت خود و در راستای حفظ سلامت جامعه، نسبت به تعطیلی صنوف غیر ضروری اقدام و با ستاد مدیریت بیماری کرونا همکاری داشته باشند.

محمد احمدی اضافه کرد: از تمام اصناف غیر ضروری خواهش می کنم به پویش تعطیلی داوطلبانه پیوسته تا زنجیره انتقال این ویروس منحوس قطع گردد که جا دارد از صنف طلافروشان به دلیل درک شرایط موجود و تعطیلی داوطلبانه ،کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم

وی ادامه داد:طی چند روز گذشته بازدیدهای مشترکی از اصناف و بازاریان انجام و در حال انجام می باشد که تعداد ۵۰ واحد صنفی و خدماتی متخلف که به پروتکل های بهداشتی بی توجه بوده اند در سطح شهرستان پلمپ گردید.

فرماندار ویژه میناب گفت:از مردم شهر و روستا خواهش می کنم به هشدارها توجه نموده، و بدون رعایت پروتکل های بهداشتی از منزل خارج نشوید و حتی الامکان در خانه بمانید و بعنوان سفیران سلامت در کنار ما بوده، تا از این بحران سخت به یاری خدا و دعای خیر حضرت ولی عصر (عج) بگذریم.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: