• تاریخ: اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵-۱۳:۱۶
  • شناسه خبر: 54512

پاسخگویی مطلوب یک روابط عمومی باعث شکست فاصله بین مردم و مسئولان می شود

مسئول خانه مطبوعات میناب نقش رابط عمومی ها در جامعه یک نقش کلیدی و کاربردی برشمرد و گفت: پاسخگویی مطلوب و مناسب یک روابط عمومی باعث شکست فاصله بین مردم و مسئولان می شود. محمد انصای مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب،ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عومی ها افزود: اطلاع ...

مسئول خانه مطبوعات میناب نقش رابط عمومی ها در جامعه یک نقش کلیدی و کاربردی برشمرد و گفت: پاسخگویی مطلوب و مناسب یک روابط عمومی باعث شکست فاصله بین مردم و مسئولان می شود.

img_0546

محمد انصای مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب،ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عومی ها افزود: اطلاع رسانی و پاسخگویی مناسب زمینه ساز حضور مخاطبانی آگاه می شود که این خود بخود به رشد روابط عمومی ها کمک می کند.

 

وی ادامه داد: پاسخگویی مطلوب یک روابط عمومی باعث شکست فاصله بین مردم و مسئولان می شود.

 

این فعال رسانه میناب و هرمزگان اظهار داشت: بدون شک روابط عمومی ها مهمترین و محوری ترین نقش را در امر پاسخگویی برعهده دارند و با توجه به اینکه ماهیت فعالیت روابط عمومی ها حول محور تسهیل ارتباط بین مسئولان،خبرگزاری ها،مطبوعات و مردم است.

 

وی افطود: لاجرم روابط عمومی ها باید پاسخگوی مناسبی برای نظرها ،انتقادات و پیشنهادات رسانه ها و مردم در ارتباط با سازمان مطبوع خویش باشند.

 

مسئول حخانه مطبوعات میناب خاطر نشان کرد: پاسخگویی باعث دستبابی به جامعه ای زنده با نشاط و پرسش گر می شود و جامعه ای که از نشاط و سرزندگی تهی باشد حتی با داشتن روابط عمومی پاسخگو پس از مدتی این سکوت و عدم نشاط به آنها نیز سرایت کرده و ترجیح خواهند داد که انان هم خود را پاسخگو ندانند و سکوت اختیار کنند.

 

انصاری اظهار داشت: رابط عمومی ها باید در ایجاد اعتماد و تقویت باور مردم نسبت به آن دستگاه باید تلاش و کوشش کنند.

 

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه رابط عمومی ها در جامعه گفت: نگرش به روابط عمومی ها نگرش تخصصی است و کارشناس روابط عمومی باید اطلاعات جامع و کامل از سازمان و ادارات خود داشته باشند.

 

مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب بیان داشت: نقش رابط عمومی ها در جامعه یک نقش کلیدی و کاربردی است و امروزه مدیری موفق است که روابط عمومی پویا و کارآمد داشته باشد.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: