• تاریخ: بهمن ۲۵, ۱۳۹۶-۶:۱۵
  • شناسه خبر: 69622

پانزدهمین دوره مسابقات کورس اسب دوانی قهرمانی هرمزگان در میناب برگزار می شود

روابط عمومی هیئت ورزش سوارکاری میناب گفت: در این دوره از مسابقات بیست راس اسب و با حضور چابک سوارانی از استان هرمزگان در پیست اسب سواری بسیج میناب برگزار می شود. ...

عرفان سلطانی، روابط عمومی هیئت ورزش سوارکاری شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب از برگزاری مسابقات کورس اسب دوانی قهرمانی استان هرمزگان در میناب خبرداد و گفت: مرحله پانزدهم این دوره از مسابقات عصر روز جمعه بیست و هفتم بهمن ماه به میزبانی میناب برگزار می شود.

وی افزود: سوارکاران در این دوره از مسابقات بیست راس اسب در دوه رده اسب های بومی، محلی ،دره شوری و گروه اسب های عرب ردی با هم به رقابت می پردازند.

روابط عمومی هیئت ورزش سوارکاری میناب اظهار کرد: چابک سواران از شهرستان های بندرعباس، بندرلنگه، قشم، کنگ،بستک و میناب در این مسابقات حضور خواهند داشت.

سلطانی ادامه داد: مسابقات کورس اسبدوانی در استان هرمزگان هر ساله در شهرستان‌ میناب در پیست دهکده ورزشی بسیج محله باغملک میناب برگزارمی‌شود و علاقمندان بسیار زیادی را به مجموعه‌های سوارکاری این سه شهرستان می‌کشاند.

پیش از این در چهاردهمین مرحله  مسابقات اسب دوانی قهرمان استان با حضور ۱۲ چابک سوارکه در دی ماه امسال برگزار شدکه اسب چیتا با سوارکارى عمار رنجبری به مالکیت عرفان سلطانى مقام اول را به دست آورد، اسب رنگو با سوارکارى علیرضا زابلی به مالکیت علیرضا مزین  مقام دوم را از آن خود کرد و اسب سیلا با سوارکارى و مالکیت یعقوب رنجبری در جاى سوم ایستاد.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: