• تاریخ: اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸-۱۳:۱۵
  • شناسه خبر: 73752

پرداخت یک میلیارد تومانی تسهیلات مشاغل خانگی در میناب

مسئول بسیج سازندگی میناب از پرداخت یک میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی در میناب خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،احمد رنجبرزاده کلیبی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب گفت: با هدف توجه به مشاغل خانگی با بررسی طرح‌های اعلام شده  یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان تسهیلات به مشاغل خانگی در این شهرستان ارائه شد و از دیگر طرح‌هایی که در این راستا اعلام شوند، در صورت برخورداری از شرایط مورد نیاز حمایت خواهد شد.

وی افزود: از هشت ماه پیش تاکنون شانزده صندوق قرض الحسنه حمایت از مشاغل خانگی، هر یک با ۱۵ تا بیست عضو، با هدف اشتغالزایی و کمک به معیشت مردم راه اندازی شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل ها برای ایجاد اشتغال پایدار یکی از اهداف اجرای این طرح های اشتغالزایی عنوان کرد و اظهار داشت: تسهیلات پرداخت شده از پنج تا ۱۰ میلیون تومان و بدون بهره است.

احمد رنجبرزاده کلیبی افزود:این مشاغل خانگی شامل تولید ماست محلی، بسته بندی سبزی، ترشی، کلوچه محلی، عرقیات، فروشگاه و هر شغلی که بتوان در خانه بدون مزاحمت برای دیگران ایجاد کسب و کار کند است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه میناب با بیان اینکه توسعه مشاغل خانگی یکی از مهمترین برنامه های اشتغالزا در این شهرستان به شمار می رود،گفت: تاکنون برای ۱۰۰نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.
رنجبرزاده کلیبی بیان کرد: تسهیلاتی که در مسیر مشاغل خانگی اعطا می‌شود، باید در مسیری هدایت شوند که پایداری بیشتری را در زمینه کارآفرینی دارند و با بررسی راهکارهای لازم موانعی که در این مسیر وجود دارد، به شکل اصولی و کارشناسی شده‌ کنار گذاشته شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: